Országúti bosszú

The Rover

2022.03.29 Dinácska

Erőltetett film, sokat markol, és végig semmi nem mozdul az emberben. Többször is el-elfilózik közben, hogy biztos hogy végig nézze-e, de valahogy mindig az igen felé billen a válasz, és végül megbánod. A végén a "csavar"? Nem jó, nagyon erőltetett.

2017.05.07 mamiéstöti2

Nagyon kár volt időt pocsékolni rá. Egy kínszenvedés volt, egy pillanatig sem kötött le és abszolút érdektelennek tűnt a befejezés is. Egyszóval pocsék.

2017.07.02 Berto49

A rendező, David Michôd előző filmjét (Animal Kingdom) – érdeklődésem hiánya miatt – nem néztem meg, abban is Guy Pearce szerepel, ezt végignéztem, bár a „posztapokaliptikus” világ ábrázolása nem tartozik a kedvelt filmtémáim közé. Érdekes volt, telj... Több

2019.09.26 ZeroHero

Istenem de gyenge. Lassu, unalmas, vontatott, meglepetesek nelkuli klisek es ezerszer latott esemenyek ujrahuzasa, mindenfele ertelem nelkul... Ez a film vajon miert keszult el? A posztapokaliptikus filmek legrosszabbika, mondom ezt ugy, h nem vagyok... Több

2020.12.26 elekm90

Botegyszerű történet, remek hangulat

Aki kidolgozott történetet vár, az csalódni fog, ellenben remek a film atmoszférája. Tele van feszült jelenettel, mégis alapvetően lassú folyású, nem pörgős darab. Guy Pearce és Robert Pattinson pedig egyaránt kiválóan alakítanak.

2016.06.12 D. Shaday

Lenyűgöző film! Minimalista, az biztos, de épp ezzel éri el a hatását. Pattinson és Pearce egyaránt zseniálisak, a befejezés felejthetetlen!

2016.04.17 andor50

Azt kaptam a filmről amit vártam, nem markol túl nagyot de elmond egy sztorit kb korrektül. Annyira nem fogott meg, nem volt teljesen rossz, itt-ott picit leül és unalmas lesz. Guy Pearce elég jó, a hangulat is, de annyira nem az én műfajom így összességében.

2021.05.21 uniterra

Érthetetlen volt számomra, a három rablógyilkos miért kegyelmezett Ericnek, s miért hagyták neki meg a furgont. A furgon is jól jött ki egy fejreállásból, mert sehol egy horpadás rajta. Aztán a srác vett egy pisztolyt, vagyis nem, mert fejbelőtte a t... Több

2015.09.01 Ragemarci

Guy Pearce zseniális a bekattant farmer(veterán?) szerepében és "patiszon" sem nyomja "full kreténbe" így elég jól hozza a lassú ám sztem tévesen fogyatékosnak mondott karaktert.

2015.06.04 Tomi

Egy kicsit unalmasnak találtam a filmet. Viszont jó volt látni hogy Edward... izé Robert Pattison színészkedik méghozzá nem is rosszul. A környezet jól ki volt dolgozva viszont maga a történet igazából elég kevésnek tűnt és sajnos számomra az is lett :(

2015.06.10 smith

Az imdb-s 6-os feletti értékelés miatt egy ütős kis filmre számítottam. Na meg azt gondoltam, hogy ha Robert Pattinson játszik benne, akkor rossz nem lehet. Sajnos nagy csalódás volt. Számomra unalmas, és semmilyen hangulatot nem tudott átadni.

2015.04.22 superxaba

Hát Pattinson ebben a filmben valami nagyon faszát alakít, teljesen jól játsza a retardált punkot, de Guy Pearce se kutyafüle. Valahogy volt valami nyomasztó hangulata, meg egy lassú, de nem vontatott tempója a filmnek, ami lekötött.

2015.08.31 nagynesze

Ez egy western lesz! Kiáltottam fel örömömben, mikor a filmről mit sem tudván előrehaladtam pár percet a cselekményben. Ausztrál atmoszféra, gyönyörűséges totálképek, kitűnő főszereplők (Guy Pearce, Robert Pattinson) és hullámzó történetvezetés jelle... Több

2015.03.24 piaf023

Értelmetlen a kezdet. Nem nagyon tudtam hova tenni, így az egész sztori értelmetlenné válik. Néha unalmas, nagy életbölcsességeket nem ad a film.