Szemekbe zárt titkok

Secret in Their Eyes

2017.08.27 T.Andras

Ha nem láttam volna az eredeti filmet, amihez ez a remake készült, akkor mondanám, hogy remek sztori, de mivel a történetet már ismertem és láttam az eredeti alkotást, így csak egy gyenge remake-ként tudom értékelni jelen thrillert. Egyszer megnézhet... Több

2016.12.07 Szorcsik

Ez a remake tökéletes példa arra, hogy egy remekműhöz nem szabad hozzányúlni, ugyanis aon csak rontani lehet. Sajnos az újrafeldolgozást legfeljebb csak egy átlagos jelzővel tudom illetni.

2016.11.08 kicsimano

Az eredeti Szemekbe zárt titok című filmért Juan José Campanella argentin rendező 2009-ben elnyerte az Oscar-díjat a legjobb idegennyelvű film kategóriájában, így csak idő kérdése volt, mikor készül el az amerikai remake verzió. Sokat nem is váratott magára. Visont a remake csupán gyenge utánzata az eredetinek.

2016.05.12 deneslau

Nem is tudom valójában tetszett-e a film. Julia Roberts színészi játéka néol idegesítő, néhol meg hiteles. Elborzasztó a történet, főleg a vége nagyon döbbenetes, az utolsó jelenet, igen sokkoló. Pedig némely részek vontatottak.

2016.12.30 Potoczkie

Ha nem láttam volna az eredeti filmet, akkor nagy valószínűséggel magasabb értékelést adnék rá, így viszont csak 3 csillagot kap tőlem, ugyanis az elődja nagyon magasra tette a lécet, sajnos annak a nyomába sem ér. Szerintem érdemes mind a kettőt megnézni.

2016.12.12 Maxima

Végig nagyon sablonos és unalmas a film, csak a végén van egy kis fordulat. Sandra Bullocknak egyáltalán nem fekszik ez a szerep, nem alakítja jól a karaktert.

2016.10.25 Manfred

A film elején az az érzésem volt hogy egy gagyi, gyenge thriller, de a végére alakult egy kicsit ez az első benyomás. A vége fordulatos és izgalmas a filmnek.

2016.08.24 GaraiV

Thriller kategóriában gyenge. Én csak a film végét találtam a műfajba illőnek. Végig lapos a sztori, csak a vége tartalmaz fordulatot. S.Bullocknak szerintem nem fekszik ez a karakter.

2016.12.02 gubimari

Az aki látta az eredeti Szemekbe zárt titok című filmet, az nagy valószínűséggel nem fogja három csillagnál többre pontozni az amerikai verziót, ugyanis pontosan tudja, hogy szégyenében elbújhat elődje mögött.

2016.11.22 csocsicsoda

Nem volt rossz, bár a közepe kicsit vontatott. A csavart ismertem az eredeti filmből így már nem ütött akkorát.

2015.12.30 kocoska20

Nehezen, komótosan indul a film(a gyilkosságot leszámítva). Szóval lassan történnek az események, de aztán egyre inkább beindul. A vége nagyon durva, eszméletlen nagy fordulat, döbbenet.

2017.03.27 Szinano

Ha nem ismerném az eredeti filmet, amely legjobb külföldi film kategóriában korábban még az Oscar-t is elnyerte, akkor lehet, hogy pozitívabb véleménnyel lennék róla. Így viszont az a helyzet állt elő, hogy a remake meg sem közelíti az elődöt, tehát kár volt újra feldolgozni.

2016.04.05 Panda

Nem igazán győzött meg a film, jobbat vártam a színészektől. Thriller kategóriában átlagosnak mondható. A végén azért volt fordulat. Jóindulattal közepes.

2016.08.16 Macika

Nekem nem jött át a film. Annak ellenére hogy a végén volt egy nem várt fordulat, kategóriájában gyenge film, gyengén alakít enne Sandra Bullock, és egyáltalán nem fekszik neki ez a szerep.