Szemekbe zárt titkok

Secret in Their Eyes

2016.01.05 Kellangy

Jó a film stílusa, bár megdöbbentett Julia Robert "elcsúnyítása", a filmben alig ismertem meg, elég ijesztő volt. A szereposztás jó, kicsit lassú a cselekmény, inkább lélektani film. A vége váratlan fordulatot hoz, de nekem olyan érzésem volt, mintha többször lenne vége. Nekem tetszett, egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2016.04.27 Kutyus

Annyira nem győzött meg a film, mert úgy tűnt, hogy erőltetett a thriller hangulat kiváltása. Valahogy Sandra Bullock nekem nem volt hiteles ebben a szerepben.

2016.08.22 Mliklós29

Nem is értem az amerikaiakat. Írjanak saját forgatókönyvet! Ha már elkészült egy film, ami ráadásul még Oscart is nyer, az eléggé ismert. Egy ilyen filmet még egyszer megcsinálni tök felesleges.

2016.02.10 Telezsu

Összességében nem volt rossz a film, de nem éreztem profinak a színészek alakítását, amitől egy kicsit sablonosnak tűnt számomra. A végén viszont tetszett a fordulat, ami megdöbbentő volt!

2015.12.29 [email protected]

Érdekesebb thrillerre számítottam már csak a szereplők miatt is. Nekem csalódás volt. Egyedül a vége volt érdekes, mert volt benne fordulat amire nem számítottam.

2015.12.08 Zsu99

Véleményem szerint a kategória kedvelőinek érdemes megnézni a filmet mert hozza azt ami a műfajtól elvárható. Izgalmas és feszültséget vált ki végig leköt.

2018.07.12 vitto

Azt nem mondom, hogy megüti az eredeti színvonalát, de mindenképp figyelemre érdemes a film, ráadásul a főszereplők iszonyú jót alakítottak. Legfőképp miattuk szerettem ezt a filmet. Ez így egy korrekt négyes.