Szemekbe zárt titkok

Secret in Their Eyes

2020.11.08 Bnd Nézhetetlen

Hát ez meg micsoda?

Ez egy bosszantóan vezetett, gyenge, ritmustalan film. A Julia még csak, de a fekete neve nem jut eszembe, színi tanonc, valami borzadály. Nicol hozza a maga stílusát, még jónak is mondható. Elfelejtendő film, sajnáltam az időt rá.

2018.01.11 Artemisia

A legjobb dráma, amit valaha filmre vittek

Kissé vontatottan indul, de aztán felejthetetlen dráma kerekedik belőle. Gyönyörű, megható, történet szélsőséges, emberi érzésekről, szenvedélyről, haragról, bosszúvágyról. A spirális történet vezetés brilliáns, mesteri ahogyan 13 év távlatából foko... Teljes kritika

2017.05.05 mamiéstöti2

Nagyon izgalmas film egy szomorú esetről. Az eredeti nekem nem jött be, itt pedig olyan színészek adják vissza a történetet, akiket kedvelek és lendületet adnak a történetnek.

2017.04.15 indingo

Olyan szempontból nem látom értelmét, hogy aki látta az eredeti filmet az már nem fogja megnézni. Meg nem azért készítenek egy filmet, hogy esetleg díjakat is nyerjen? Ami már nyert egyszer az úgyse fog nyerni.

2016.05.27 Bogi87

A 2009-es, Oscar-díjat nyert argentin-spanyol filmdráma remake-je hiába vonultat fel világsztárokat, nem ér előde nyomába. A film izgalmas, fordulatos, de az eredeti ezerszer jobb.

2016.12.06 HercegPeter

Én nem láttam az eredetit, úgyhogy nem is tudom összehasonlítani. Nekem tetszett. Izgalmas és érdekes. Furcsa volt Julia Roberts-et ilyen szerepben látni. Szerintem nem állt neki jól.

2018.04.24 TomÁcs

Izgatottan ültem neki a filmnek. Izgalmasnak tűnő történet, neves szereplők stb. A film felénél deja vum volt. Aztán rájöttem, hogy ez egy remake. Csalódnom kellett.

2016.11.30 MMcFly2015

Nekem nem volt hasonlítási alapom, nem láttam az eredeti alkotást, így teljesen tiszta lappal indultam a filmmel kapcsolatban. Fent tartotta végig a figyelmem, ez főként Chiwetel Ejiofor-nak köszönhető. Sminkesen elég jó munkát végeztek, ahogy ugrálu... Több

2017.12.19 Greeta

Egy gyermek halála feldolgozhatatlan. Főleg egy értelmetlen halál. A története rendkívül erős, jól felépített. A vége legerősebb, teljesen váratlanul ért.

2016.08.31 ANdraS

Bevallom, hogy nekem ez a film nagy meglepetésnek bizonyult. Csak tiszta véletlenül láttam az HBO-n és nem voltak tőle nagy elvárásaim. De ahogy elkezdtem nézni, valahogy megragadtak Julia Roberts és Chiwetel Ejiofor karakterei. Főleg a második említ... Több

2017.02.12 szucszoli

Nem bírná a gyomrom, ha ezt a szemetet végig kéne néznem és ennek igen egyszerű az oka: Már az eredeti verziótól sem voltam elájulva. Erős közepes film volt, nem túl erős, mondhatni drámai erő nélküli megvalósítással. Egyszerűen elképesztő, amikor ... Több

2016.11.25 Borga

Az eredeti Szemekbe zárt titok után a remake csupán gyenge utánzata, árnyéka elődjének. Nem bezsélve arról, hogy az amerikai verzióban a történet befejezését is megváltoztatták némiképp.

2016.04.27 HanGa

'Kutyus': Nincs is Sandra Bullock a filmben!!! Megrázó film, bár én korábban láttam az eredeti verziót. A története amúgy jó, végig izgalmas is és a végén a csavar arcon csap.

2016.06.07 Leoni

Érdemes, hogy mindenki inkább az eredeti argentin filmet nézze meg, az érzelemben és feszültségben is sokkal erősebb, mint a remake. Ráadásul az amerikaiban van, hogy néhol nehezebb eligazodni az időugrások között, Julia Roberts ugyanolyan rosszul néz ki mindkét idősíkban :P