A holnap háborúja

The Tomorrow War

Pletykák szerint az Amazon 200 millió dollárért vette meg a forgalmazási jogokat.Szerző: JRD

Eredetileg Paramount film lett volna, de a Covid felülírta a terveket, és végül az Amazon Studios szerezte meg a forgalmazási jogokat.Szerző: JRD

A színészek intenzív fizikai edzésen estek át, hogy kiegészítsék az akciójeleneteket, és elálljon a nézők lélegzete.Szerző: jfruzsi97

A film munkacíme Ghostdraft volt.Szerző: hp

Chris Pratt a főszerep mellett executive producerként is kivette a részét a munkálatokból. Szerző: hp

Ez az Emmy-díjas Chris McKay rendező első élőszereplős mozifilmje. A direktor eddigi pályafutása során többnyire animációs filmeket rendezett.Szerző: hp

2019 februárjában jelentették be, hogy Chris Pratt tárgyalásokat folytat a film főszerepe kapcsán. Nem sokkal később érkezett a hivatalos bejelentés, hogy a sztár leszerződött a produkcióhoz. Szerző: hp

A film forgatása 2019. szeptember 1-én kezdődött meg Atlantában és Izlandon. A munkálatok 2020. január 12-én értek véget. Szerző: hp

A film premierjét eredetileg 2020. december 25-re tűzte ki a Paramount Pictures, azonban a koronavírus-járvány miatt a bemutatót végül 2021 júliusára halasztották. Szerző: hp