NászszezON

NászszezON

The Wedding Year

Anna Camp
Tyler James Williams

A Los Angeles-i Mara nagy kanállal habzsolja az életet. Mindene megvan, amire vágyik; könnyed flörtök és találkák, sikeres fotós karrier, de amihez a leginkább ragaszkodik, az a függetlenség érzése. Amikor azonban betoppan az életébe Jake, a fiatal és ambiciózus mesterszakács, minden megváltozik. A… Több

Rendező: Robert Luketic
Forgatókönyvíró: Donald Diego
Premier (HU): 2019.12.26. | Telekom TVGO (2020.03.25.)

2020.10.02 Supe-Homelander

Oltári módon közepes

Ezt a filmet is láttuk már ezerszer csak épp mindig más köntösben. Ez előtt például a "Plus One" című filmet néztem meg ami szerintem valahogy sokkal szerethetőbb volt. Valahogy egyedibbnek hatott pedig azért ott se okoztak a történettel meglepetést. Nos itt is adott a felállás. Egyszerű laza szórakozást kínál amit azért egyszer szórakoztató de bőven elég is megnézni.

2019.12.28 hogerr

Nem értem az ilyen filmeket. Semmiről sem szól, nem is szórakoztat, tényleg csak arra jó, hogy az ember elüsse vele az időt, ha épp nem jut eszébe értelmesebb elfoglaltság.

2020.06.18 MSz

Hát ez a film semmit az ég világon semmit nem váltott ki belőlem az ásításon kívül. Pedig,az előzetes igazán tetszett.Vártam a bonyodalmat de,az nemcsak általánosra sikerült hanem túl gyorsan is oldódott meg.De,nemcsak a forgatókönyvvel nem vagyok el... Több

2019.12.30 Dada

Elég elcsépelt a cselekménye, és Sarah Hylandnak sem ebben a filmben nyújtotta élete alakítását, de én jól szórakoztam rajta.

2019.12.29 Gwen_mot

Minden előítéletemet félretéve ültem be rá a moziba, remélve, hogy nem azt a tipikus, semmitmondó romantikus vígjátékot kapom, amit annyiszor láthattam már, de sajnos csalódnom kellet. Elismerem, hogy nem lehet mindig újat mondani, de ekkora gyávaság... Több

A film összbevétele 242 465 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 35 865 845 forintot termelt. A hazai mozik összesen 22 755 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A tökéletes hang sztárját, Anna Campet a következő egy évben hat filmben is láthatják majd a rajongói. A sort a The Wedding Year kezdi meg. Szerző: hp

Channing Tatum felesége, Jenna Dewan Tatum hat év után tér vissza a mozivászonra. A színésznő nem tétlenkedett a közelmúltban sem, a rajongó számos televíziós sorozatban láthatták. Szerző: hp

A Modern család című sorozattal világhírnévre szert tevő Sarah Hyland a főszerep mellett producerként is kivette a részét a munkálatokból. Szerző: hp

Lakeshore a 2018-as Cannes-i Filmfesztiválon értékesítette a film forgalmazási jogait. Szerző: hp

Értékelés: 6.5/10
(2020. 01. 07.)
.. annál sajnálatosabb, hogy a férfi főszereplő karaktere mennyivel színtelenebb marad a film végéig, illetve hogy a kettőjük közti nagy bonyodalom, valamint a nagy megoldás aztán már a nagykönyvből érkezik, kiszámítható módon. Több

Értékelés: 6.2/10
(2020. 01. 07.)
A téma és annak feldolgozása főleg a női nézőknek szólhat, de a férfi filmkedvelőknek is hozhat jó pár derűs percet ez a másfél órás film. Több