69% 168 szavazat
Vélemények

A bontóbrigád

The Wrecking Crew

 Több
Filmadatlap
8
Vélemények (8)
32
Szereplők (32)
9
Képek (9)
1
Videók (1)
Érdekességek
Díjak
Filmkritika
25
Cikkek (25)
3
Fórum (3)

Vélemények (8)

Írj véleményt
 
2026.05.30 Yosihiro

legújabb vélemény

Jason és Dave

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Spoilerveszély!!! Sajnos ki kell tegyem ezt a jelzést, mert hát ugyan a tartalom is sok mindent elárul, de sok olyan ember van, aki egy leírásból nem akarja megtudni, mi is történik a filmben, bár a tartalomban ott van. Hát, izgatottan vártam a filme... Több

0
 
2026.01.31 Elysia Kova

Nem semmi, de nem is sok.

A bontóbrigád egy tipikusan „két karizmatikus férfi, sok izom, sok pofon” típusú akciófilm, ami alapvetően működik. Jason Momoa és Dave Bautista párosa már önmagában elég ok arra, hogy az ember elindítsa a filmet, és szerencsére a közös jeleneteik va... Több

1
 
2026.02.20 Ahoj poplacsek

A rontóbrigád

Adok rá egy közepest, egyrészt mert rendes vagyok, másrészt Jason Momoa nem is olyan elcseszett, mint képzeltem (még sosem láttam semmiben), harmadrészt még bármi lehet, bár már kiszálltam, a háttérben megy így félidőben. Egy futószalagon készült akc... Teljes kritika

0
 
2026.03.19 Bafam

Jobb lett volna kihagyni

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

A bontóbrigád (The Wrecking Crew, 2026) pontosan az az adrenalinlöket, amire a 2020-as évek akciómozija várt. Angel Manuel Soto rendező nem finomkodik. Egy kőkemény, Hawaii díszletei között zajló bosszúhadjáratot vezényel le, ahol a pálmafák árnyékáb... Több

0
 
2026.02.25 IstvanF

Ez egy tipikus agyatlan akciófilm. Nagyon nehezen tudtam ráhangolódni, annyira elrugaszkodott a valóságtól. Ha kevésbé röhejesre írják és csinálják meg, akkor egy baromi jó kis film lett volna, de annyi blődség van benne, hogy az már nekem is sok vol... Több

0
 
2026.02.04 Roland Altner

Végre egy akciófilm, ami nem akar több lenni annál, amit valójában tud, és nem veszi túl komolyan magát.

1
 
2026.03.14 Atis206

A Bontóbrigád szerintem egy elég jó akcióvígjáték. Engem végig lekötött, és összességében nagyon szórakoztatónak találtam. A filmben két olyan színész játszik, akik szerintem mind színészi jelenlétben, mind fizikailag elég karakteresek, és nagyon jól... Több

0
 
2026.02.21 kaloz44

Olyan semmilyen, mármint a verekedős jelenetek jók voltak, de egy-két akció CGI túl van tolva, gondolok a helikopteres jelenetre. A történet jó, a színészek mondjuk úgy, hogy elmegy, nem igazán egy maradandó film, amire sokáig emlékezni fogunk, de egy szürke vasárnapra elmegy.

0