Háromezer év vágyakozás

Three Thousand Years of Longing

Roboraptor
2022/09/15

Régen minden jobb volt! De napjaink tudománya annyi szörnyűségre kínál megoldást, milyen jó is, hogy most élünk! Ez a kétféle gondolkodás jellemzi a történelemhez való hozzáállásunkat. Nincs ez másként George Miller meséjében, a Háromezer év vágyakozásban sem, ahol egy jelenbéli és egy múltbeli alak cserél gondolatokat, érzéseket egymással, hogy felfedezzék a nagy közöst. Háromezer év vágyakozás kritika. Több

filmtro.hu
2022/09/18

És mi vajon a szíved terve...?
Egy tökéletesen elégedett tudós nő találkozik egy szabadulásra vágyó dzsinnel, akinek rá kell vennie “gazdáját”, hogy kívánjon valamit. Vajon a szellemlény háromezer éves története meggyőzheti-e a választott magányban élő, elégedett nőt arról, hogy van még olyan dolog az életben, amire vágyhat? Elképesztően látványos, többször megnézős, randimozinak is tökéletesen megfelelő, fantasy-be oltott romantikus kalandfilm. Több

KULTer.hu
2022/10/02

Nem kívánt három kívánság
George Miller, a Mad Maxek rendezőjének legújabb filmje, a Háromezer év vágyakozás Az Ezeregyéjszaka meséinek világát ötvözi egy modern sztorival. Miller, ha akarná, akkor sem tudná letagadni, hogy könyvadaptációt készített. Több

Vox.hu
2023/05/15

George Miller, mielőtt visszatért volna a Mad Max-univerzumba, kiengedte a Dzsinnt a palackból, aki nem nagyon szereti korunk zajosságát. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!