Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Transz-Szibéria (2008)

Transsiberian

uniterra   2020. 11. 18.

Nekem tetszett, de zavart, hogy a rendező teljesen elvetette a valóságot, hisz Jesie-t kellet volna megkínoznia, s nem Carlos nőjét, vagy ha már igen, hát mindkettőt. Így egyfajta cukiság lett a vége.

dailyfilmsan   2020. 05. 12.

Számomra frusztráló volt az egész és nehezen is indult be a film. A jóhiszeműség ártalmas is tud lenné és talán ez a legnagyobb tanulsága a filmnek. Amúgy az egyszer nézhetős kategória.

Deniel   2019. 01. 25.

Még évekkel korábban elkezdtem megnézni, ma pedig utamba akad, mondom akkor megnézem! Woody Harelson egyébként sem tartozik a kedvenceim közé, de itt valami félelmetesen hülye szerepet játszik....a sztori maga nem lesz lenne rossz, de életveszélyesen gagyi az egész kivitelezés!

acey   2016. 09. 13.

Gondosan felépített forgatókönyv, amiben fokozatosan adagolják az izgalmakat és a nyugtalanságot, amihez még egy erős fagyos hangulat is társul a hideg környezetnek köszönhetően. A rendezői és a színészi munka is kítűnő, remekül játszanak a karaktere... több»

SuperBoi   2016. 04. 01.

Nagyon érdekes triller, nem akármilyen fagyos környezetben, ami viszont kissé fölöslegesen el van nyújtva, játszik az ember idegeivel, de itt-ott igazi feszültséget és izgalmakat is tud okozni.

MrBlond   2015. 12. 01.

Nagyon durva, Oroszországba azt hiszem engem nem juttatnak el. Csak az a tipikus amerikai happyend...jaj

Woody Harrelson
Woody Harrelson
Emily Mortimer

Emily Mortimer orosz tudása nem a filmnek köszönhető. A való életben társalgási szinten beszéli a nyelvet.

(dailyfilmsan )

A film legnagyobb szerencsétlenségének azt tartják, hogy ugyanazon a hétvégén jelent meg, mint a Batman - Sötét lovag.

(dailyfilmsan )