Transz-Szibéria

Videók
Woody Harrelson
Woody Harrelson
Emily Mortimer

Egy amerikai házaspár, Roy és Jessie a hosszú pekingi tartózkodásukat követően kis vargabetűvel utaznak haza az Egyesült Államokba. A transzszibériai expresszel indulnak Moszkvába. Útközben találkoznak egy másik nyugati párral, Carlosszal és Abbyvel, akikkel gyorsan összebarátkoznak. Amikor Roy egy időre lemorzsolódik a kis csapattól, Jessie-nek rá kell döbbennie, hogy az újonnan megismert honfitársaik egyáltalán nem azok, akiknek mutatják magukat. Ám az igazi meglepetés csak ezután következik, olyan veszélyes játszmába keveredtek, amelybe nem kellett volna.

Ország: Németország, Egyesült Királyság, Spanyolország, Litvánia
Premier (HU): 2009.01.15.

2020.11.18 uniterra

Nekem tetszett, de zavart, hogy a rendező teljesen elvetette a valóságot, hisz Jesie-t kellet volna megkínoznia, s nem Carlos nőjét, vagy ha már igen, hát mindkettőt. Így egyfajta cukiság lett a vége.

2020.05.12 dailyfilmsan

Számomra frusztráló volt az egész és nehezen is indult be a film. A jóhiszeműség ártalmas is tud lenné és talán ez a legnagyobb tanulsága a filmnek. Amúgy az egyszer nézhetős kategória.

2019.01.25 Deniel

Még évekkel korábban elkezdtem megnézni, ma pedig utamba akad, mondom akkor megnézem! Woody Harelson egyébként sem tartozik a kedvenceim közé, de itt valami félelmetesen hülye szerepet játszik....a sztori maga nem lesz lenne rossz, de életveszélyesen gagyi az egész kivitelezés!

2015.12.01 MrBlond

Nagyon durva, Oroszországba azt hiszem engem nem juttatnak el. Csak az a tipikus amerikai happyend...jaj

2016.09.13 acey

Gondosan felépített forgatókönyv, amiben fokozatosan adagolják az izgalmakat és a nyugtalanságot, amihez még egy erős fagyos hangulat is társul a hideg környezetnek köszönhetően. A rendezői és a színészi munka is kítűnő, remekül játszanak a karaktere... Több

Emily Mortimer orosz tudása nem a filmnek köszönhető. A való életben társalgási szinten beszéli a nyelvet. Szerző: dailyfilmsan

A film legnagyobb szerencsétlenségének azt tartják, hogy ugyanazon a hétvégén jelent meg, mint a Batman - Sötét lovag. Szerző: dailyfilmsan