Transz

Trance

2015.05.13 hejnekem

Danny Boyle folyamatosan váltogatja a filmjeinek a műfaját és egyikben sem hozott csalódást. Ez a film is végig izgalomban tart. A rendező a film minden részletét a helyére tette, megérte megnéznem.

2017.10.03 Bibabac

A legjobb szó erre a filmre a fura. Nagyon furcsa a felépítése, a látványa, néha már erőltetetten az arcodba tolja az egyedi világnézetet, de ezzel nincs is semmi gond. Kicsit nehezen követhető, a film közben gyakran érzi úgy a néző, hogy fogalma sincs, mi történik, de a végén mindenre választ kapunk.

2019.01.16 tooker

A transz egy elvont, kivételes film, amihez megfelelő hangulat kell, hogy élvezni tudjuk. Jó a vonalvezetés, a történet több szálon fut és nem kiszámítható.

2019.01.08 urbanistaa

Nem vagyok oda Vincent Casselért mint színész, de James McAvoy feledtette ezt velem. A Tarnsz nagyon tetszett. Érdekesek voltak az álombeli viszonyok a pszichológusnővel.

2015.03.11 july

Sok akció, és kevés mondanivaló, de mégis lebilincselő, fordulatos. A rendezői trükkök szenzációsak.

2016.07.14 danda115

A Trance egy kicsit hatásvadász, egy kicsit túlzó és meglehetősen amerikai film. A téma, amit feldolgoz közel áll hozzám, bizonyos szinten én is átéltem azt, amit a filmben látható. Sok igazság van a filmben, de azért nem mindent így kell elképzelni,... Több

2020.12.22 jabor

Érdekes, hogy a film végén olyan érzésem volt, hogy én ezt már láttam. (De lehet, csak azért, mert anno felejthető volt.) Viszont a színészek a kedvenceim közé tartoznak, így gondoltam, (újra) nekifutok. Igaz, nem a színészi játék az, ami felejthetet... Több

2015.02.20 MutantNinjaPony

Okos film! Figyelmet követel az elejétől a végéig. Persze a végén ad egy magyarázatot. A zene nem tetszett, de az operatői munka igen! Mindenkinek ajánlom!, Pörgős, érdekes és csavaros alaptörténet!

2017.07.14 DJluki

A rendező remek érzékkel kalauzol el minket a tolvajok és a valóság/képzelet mezsgyéjére. Van a filmben téboly és temérdek akció, ráadásul az alapötlet is tetszik, mondjuk nyilván nem kivitelezhető ilyen módon, de filmről van szó, nem baj, ha az író egy kicsit szabadjára engedi a fantáziáját.