Transz

Trance

2021.01.16 elekm90

Sajnos a gyengébb Danny Boyle filmek közé sorolnám. Nagyon próbál okos lenni, de inkább erőltetettnek és túlcsavartnak hatott számomra. 1-2 jelenet rendben volt, illetve a 3 főszereplő jól alakított.

2020.08.01 dailyfilmsan

Az alapkoncepció jó lenne, de a kivitelezést annyira nem találták el. Nekem nem lopta be magát a szívembe. Sajnos én ettől a filmtől többet vártam, de csak a középkategóriát kaptam.

2017.11.02 indingo

Eléggé összetett film,az elején csak kapkodja az ember a fejét, hogy akkor most mi van. A története furmányos és megint a nő mozgatja a szálakat.

2020.02.07 Szilonka

A legvégén csak kapkodta az ember a fejét, hogy most akkor mi is történik. Igazi pszichothriller, amely egy nagyon mély állapotba viszi le a nézőt.

2019.08.19 MP170506

Nagyon jó film. Oda kell figyelni, hogy mi is történik, ki kivel van. Jó történet, jó megvalósítás, és a színészek is jól alakítják karakterüket. Megéri megnézni.

2015.09.02 hsanya182

Tyűűűha nem is tudom minek nevezzem, egy megfejthetelen bravúros lopás vagy egy párkacsolati terápia, de az biztos, hogy a rendező a filmmel egy telitalálatos ötös agyjátékos filmet rendezett, amely a valóság és képzelet között ingázik megfejtésre vá... Több

2018.03.31 Bazzzsi

Mindig a nő a ludas. :) Mindenképpen többször nézős darab, más szemszögét érdemes figyelni egy-egy újra nézéskor. A története pazar, izgalmas és kiszámíthatatlan.

2018.04.22 TomÁcs

Eléggé koncentrálni kell már a legelején, hogy akkor most mi is történik és igazából ki is ver át kit. A története izgalmas volt és a karakterek is érdekesek voltak.

2019.04.12 MidoD7

Nem volt teljesen hibátlan, de szerencsére nem lett ízléstelen sem. Hibája talán annyi volt, hogy néhány helyen lightosabb volt a történet. Ezen felül viszont egy jól kidolgozott, szép grafikájú és még vicces film is lett.

2019.04.23 petraszab

Olyan, mintha a néző is transzban lenne. Próbálja feltérképezni a dolgokat, most akkor kis a jó, és ki a rossz fiú. Sok sikert hozzá!

2018.08.23 kevelin

szintén egy mentális problémák köré épülő thriller. kis költségvetés de nekem nagyon bejött. aki szereti ezt a típusú filmet annak ez is tetszeni fog

2020.09.19 uniterra

Túlkomplikált. Inkább fárasztó.

2016.04.22 Loborg

Sok meglepetést okozott ez a film , előtte nem gondoltam, hogy ilyen jó lesz, laposabbnak hittem (végülis nem tudom, hogy mi alapján már), csak úgy ráböktem és kiválasztottam egy listából. Nagyon jól tettem , izgalmas, érdekes.

2020.01.26 Érdeklődő

Ismét egy jól összerakott történet

Érdekes elgondolás, ami végig feszültségben tartja a nézőt. A színészi játékkal sem volt baj. A végén van min gondolkodni. Aki végig nézi, érteni fogja, hogy mire gondoltam.