A törvény nevében

True Detective

2015.03.31 trngr

A sorozatfüggőség kezdete. Mindent visz, rendezős, zene, alakítás, nálam egyértelműen minden idők legjobbja. Hatalmas széria, aki nem látta, mindenképp pótolja, eredeti hanggal!

2021.11.30 NexFish

Első évad 10/10, nem részletezném, aki látta, tudja, aki nem, annak meg erősen ajánlott. A többi erős közepes, azok is lekötöttek, még így is viszonylag minőségi időtöltésnek értékelem.

2019.06.02 Yamakawa Nézhetetlen

Csalódás

Lassú, feszültség nélküli történet vezetés, lapos alakítások. Maga a tömény unalom. Már csak kötelességtudatból nézem végig. Az eddigi legrosszabb évad.

2016.05.14 necum Nézhetetlen

Kezdjük ott, hogy ha valaki nem látta A törvény nevébent, akkor azonnal fogjon hozzá, mert a televíziózás történetének egyik fontos állomásáról maradt le. Hihetetlenül feszes sztori, elképesztő atmoszféra és nagyszerű színészi játék teszi ezt a széri... Több

2023.04.28 Balázs399946

Az első évad eszméletlen jó, és ehhez rengeteget hozzá tesz McConaughey és Woody Harrlson. A második is rohadt jó lett, viszont a harmadikat én már nagyon nem éreztem, számomra nagyon lapos volt.

2015.05.27 mrblonde

Nic Pizzolatto egy lángelme és legyünk hálásak, hogy az HBO ezt nem csak felismerte, de egy ilyen volumenű stábbal egészítette ki. Amit Woody Harrelson és Matthew McConaughey művel ebben a nyolc epizódban, tanítani kellene (hátborzongatóan jók!). Fuk... Több

2019.01.30 Nagy Gergő

Nincsenek jelzők rá. Végig feszes tempójú, lebilincselő film. Klasszikus színészi alkotások. Top1!

Éles tárgyak
2018