A törvény nevében

True Detective

2015.11.01 Niki18

valamelyik nap fejeztem be az első évadot. Némelyik résznél elvesztettem a fonalat, de végül rájöttem mindenre. Nagyon jó kis nyomozós sorozat jó karakterekkel. Még több ilyet szeretnék

2016.10.22 Pirospingu

A sorozat első évada egyszerűen tökéletes. Minden tökéletesen passzol. Izgalmas, drámai, nyomozós, Matthew McConaughey és Woody Harrelson főszereplésével. Egy vérbeli amerikai kopós történet ez. A második évad felejthetőbb de az első évad mindenképp 10/10.

2018.11.26 Deniel

Számomra ez a sorozat nagyon egyben van! Matthew McConaughey alakítása mindig letaglóz és ilyen szerepben sem gyakran látni, de most is elképesztően nagyot mutatott és egy új arcát ismerhetjük meg! Krimi rajongóként pedig különösen tetszett, hogy meg... Több

2018.03.15 Hondati

Rendkívül unalmas! Mint téma és a végtelen lassan csörgedező események miatt.2 részt tudtam megnézni. felejtős!

2015.10.27 fcbnandi

Valamelyik nap fejeztem be és egyszerűen zseniális. Nagyon imádom a nyomozós filmeket és ez az alkotás kiemelkedik a többi közül. Még több hasonlót szeretnék látni

2015.03.27 akela70

Nagy reményekkel ültem neki, a kommentek alapján. Az első részek le is kötöttek, aztán vontatott lapos és kiszámítható lett a film, a végén vártam a csattanót, de mindhiába. A két színész alakítása fenomenális.

2015.05.01 Mate

Nagyon erős sorozat, de borzasztóan nyomasztó. A kémia a két főszereplő között tökéletes, az operatőri munka pedig egyenesen zseniális.

Éles tárgyak
Hazudj, ha tudsz!
2009
Kötelesség/Szégyen

2015.02.27 tamas84 Nézhetetlen

Ezer dologról lehetne beszélni a széria kapcsán, de ha True Detective, akkor nekem Matthew McConaughey ugrik be elsőre. A sorozat iszonyat jó egyébként, de amit a színész csinált, az valami elképesztő. Ilyen alakítást korábban egy televíziós produkci... Több

2016.04.04 Gergely Varju

Az első évad szokásos HBO színvonal, 5 csillagot érdemelne. A második évad viszont nem jobb a kereskedelmi TVk tucat szériáinál.

2017.12.22 idanka

Ennyi pozitív dicséret mellett, megemlítem, hogy 15 percet sem tudtam folyamatosan végignézni, mivel egy hipit kell állandóan az asztalnál ülve nézni aki sörözik, cigizik és mesél közben:)

2017.12.13 nagysar

Amilyen unalmasan indul a sztori, annyira érdemes kivárni a végét. Hatalmas fordulat, izgalmas elképzelés, bizarr az egész, de jó értelemben. Csak ajánlani tudom

2015.06.17 Melibaba

A sorozatfüggőség kezdete. Mindent visz, rendezős, zene, alakítás, nálam egyértelműen minden idők legjobbja. Hatalmas széria, aki nem látta, mindenképp pótolja, eredeti hanggal!

2016.02.02 pqrs

Az első évad zseniális, két remek színész hatalmas alakításával, elképesztő érdekes karakterekkel és feszült, fülledt légkörrel. Nagybetűs ZSENIALITÁS!

2023.01.02 binga

Borzasztó hangulat

Nehéz ajánlani, mert annyira negatív. Mint krimi, ettől még kiváló, de hiába. Nem tud vonzó lenni. Ez pedig nálam komoly probléma. Azért leülni valami elé, mert érdekes, már egyre kevésbé fogok, főleg ha közben a szart öntik az ember nyakába. Itt pedig van belőle bőven. Legalábbis amíg ott nem hagytam, így volt. Szétcseszett életek, depresszív főhős, az életet feldolgozni képtelen felfogás. Miközben hozzá van társítva a cool érzés, a frankót megmondó zseni karakterével, aki gyakorlatilag bárkit lealáz. Persze ott van neki a saját kálváriája, amit képtelen kezelni, ezért lelkileg megöli, de mit csináljunk, senki sem tökéletes. Szóval amit ad a film a remek krimivel és szakmailag top főhőssel az egyik oldalon, azt el is veszi a lesújtó hangulattal és kilátástalan filozófiával a másikon. Túl nagy ár. Inkább nem fizetem meg.