Két tűz között

True Lies

2017.03.09 Hedy0809

Nagyon jó kis film,akció,poén,romantika. Többször láttam és biztosan fogom is még. :) Jók a karakterek,a párbeszédek. :) Ajánlom!

2016.08.24 adamkatka

Szeretem James Cameron filmjeit, mert pörgősek és izgalmas izgalmasak és tetszik ahogyan beleszövi a romantikát és a thriller elemeket az akcióba. Ezúttal is nagyon bejött a film, többször is láttam.

2015.08.16 doffy_joka

Többet vártam. Sajnos lehet én raktam magasra a mércét ezért is kellett negatívan csalódjak. Egy ilyen filmet sokkal jobban is ki lehetett volna dolgozni. Azonban nem tették és nem is tetszett.

2015.08.21 Dracule

Nagyon tetszett, Kiváló film, kiváló színészekkel! Ez pont olyan film, amit többször is könnyedén meg tudok nézni és minduntalan együtt izgulni a színészekkel. Hihetetlen érzést biztosít bárkinek, aki vevő rá.

2015.06.04 sonyxxx

Igazi 90es évekbeli akciófilm, ami tele van üldözéssel, lövöldözéssel, pár remek színésszel. Jó kis kikapcsolódást nyújtott, nagyon szórakoztató film, csak ajánlani tudom mindenkinek.

2015.11.24 S.Marika

Mennyivel fiatalabb és kezdő volt még itt Arnold Schwarzenegger. Az akció jeleneteket azért még ma is megállják a helyüket,főleg a film végén a vadászgépes jelenetek klassz lett.Régi kedvenc ez a film.

2016.02.07 bviki

Igazi régiség már, de még mindig szívesen megnézi az ember mert egy jól sikerült akció film jó szereplőkkel. Aki szereti Arnoldot szerintem az mindenképpen szereti.

2015.02.04 Ervinke86

Nekem elfogadható volt, közepes akicófilm, melyet Swarczi azért feldob valamennyire. Egyszer nézhető!

2014.11.15 Pumpu

Imádom ezt a filmet, régi klasszikus. James Cameron jól összerakta, szórakoztató, élvezetes, végig fenntartja a figyelmet, és persze Schwarzeneggerrel és Curtisszel nem nagyon lehet mellényúlni. Aki egy kis esti szórakozásra vágyik különösebb gondolk... Több

2014.10.31 Hitman

Nem tudnám eldönteni, hogy ez most végülis egy komoly film akar lenni, vagy inkább akció-vígjáték. Ha az utóbbi, akkor nagyon élvezetes, Arnold amúgy is egy ideje inkább már csak vicces szerepekben képzelhető el, és Jamie Lee Curtis is fantasztikus. ... Több