Felelsz vagy mersz

Truth or Dare

Artsomnia
2018/06/18

Sokkal kevesebbet vártam, de sokkal többet kaptam. Számomra a Felelsz vagy mersz egy erős produkció lett, amit biztosan többször megnézek még. Több

MovieAddict
2018/06/26

Most, hogy kitört a nyári szünet, a középiskolásokat nyugodtan be lehet rá terelni, ők talán még élvezni is fogják. 18 év felett azonban csak pénzkidobás. Több

Vox.hu
2018/06/27

Értékelés: 5.5/10
Insidious, Tűnj el!, Boldog halálnapot!… Vajon a Felelsz vagy mersz is folytatja a Blumhouse olcsó, de ötletes horrorfilmjeinek sikersorozatát? Több

Revizoronline.com
2018/09/07

Para van! elkap a snapchat-filter!
A kisköltségvetésű ijesztgetések példaértékű gyártócégének ugye már Oscar-díjas horrorja is van (Tűnj el!). Hát, ez nem lesz az. Nagyon nem. De attól még van benne valami, amiért nem kell szégyenkeznie a Blumhouse-nak. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. Több

Smoking Barrels
2018/09/21

Szóval produkciós illetve zsigeri szempontból elmegy a film, de ebből ki lehetett volna hozni valami jóval nagyobb durranást is, ha Jeff Wadlow rendező és forgatókönyvíró társai nem csupán újragondolni akarták volna a Végső állomás-receptet, de alaposan átgondolni is. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!