Túl a sövényen

Over the Hedge

2016.03.03 Elizabeth

Szeretem az animációs meséket és ez is a kedvenceim közé tartozik. Egy kis tanulság is el van rejtve benne.

2015.03.15 Dancer

Az egyik legjobb mesefilm. Jó sztori vicces karakterekkel, szép animációval, és remek humorral. Én kiválóan szórakoztam. Hami a legjobb! :D

2015.02.09 roboka

Az egyik legsikerültebb opus a "cuki-állatos" filmek kategóriájában. Kedves, aranyos, humoros animációs film!

2015.03.26 Viki6

Nagyon kedves, aranyos kis mese. Nagyon szeretem az ilyen családi meséket, amiben bőven van humor, és a lelkünket is megmozgatja. Ajánlom mindenkinek. 5/5

2015.02.04 Hamsti

Nagyon aranyos mese, kedves és aranyos karakterekkel. A mese első harmadában belopják magukat a szívünkbe. Sok benne a kedves és vicces poén. Illetve a tanulság. :)

2015.03.31 lexaa_95

Aranyos rajzfilm, egyszerű cselekmény, minden jó, ha a vége jó. Végülis semmi extra, de annak tökéletes, már ha lehet ilyet mondani. Szórakoztató és kész, ezzel pedig el is érte a célját.!

2015.02.08 domii93

Kedvenc animációs filmem ez a nagyvárosi modern animációs film. Nagyvárosi története van, a valóságot is ábrázolja, az állatok elveszítik az otthonukat az erdőkivágások és építkezések miatt. A történet ennek megfelelően alakul, ha már elveszítették a... Több

2016.07.02 DarkMoss

Kicsit nekem a sztori egyszerű volt - bár ötletes -, persze tudom, hogy gyerekfilm, de azt hiszem, az ilyeneket azért is csinálják, hogy a szülő se unja magát halálra, ha nézi, és nekem ez most nem annyira jött össze. Persze elég nagy részben kárpótolnak a hihetetlen poénok, és nagyon-nagyon mókás szereplők.

2016.01.10 Sziszi

Imádnivaló film. Nekünk a családdal a mókus a kedvencünk, de általában véve is nagyon jól eltalálták a karaktereket. Jó lenne már egy második rész is, szerintem van még szufla ezekben a figurákban, meg ebben a sztoriban, szívesen megnéznénk azt is.