Túl a sövényen

Over the Hedge

2020.07.11 Interfectorem Sabnock

Felnőtt tartalom,átszerkesztve animációs mesére.A sunyi,gonosz Stikli átveri a kis barátokat,akik lelkesen beleugranak minden kalandba!Szuperül megcsinált családi mese,eszméletlen jó poénokkal.Minden korosztálynak ajánlott!

2016.05.28 Orosz István

Gyerekkorom kedven animációs filmje, elsőnek ezt láttam a moziba. Legalább milliárdszor láttam azóta, annyit sajnálok hogy a 10 év alatt nem jelentettek be egy második részt. Mindegy hiszek abban hogy látnak egy második részben lehetőséget. Ami a fi... Több

2019.07.21 Ms. Akárki

Haláli mese. Vicces, pörgős és imádtam benne ahogy próbálnak egyre idétlenebbül kaját lopdosni. Persze ebben azért szomorú háttér is benne van ha belegondolulnk, mert az állatok élőhelyét visszább szorították azért voltak kénytelenek bemenni a kertvárosba élelemért.

2017.10.14 kevelin

Egy nagyon kedves, aranyos, mesefilm ami gyerekeknek felnőtteknek egyaránt jó kikapcsolódást nyújt.

2018.03.18 hackerjulcsi

Annyira átlagos ez a mesefilm, hogy nagyon nem is tudom felidézni a részleteket. Azt tudom, hogy van benne egy mókus, aki kávét iszik és akkor nyugszik le, na ő vicci.

2019.03.31 Csillagpor

Nagyon édes mese. Emlékszem, testvéremmel rengetegszer megnéztük. Haláli, ahogy a kaját lopkodják össze és ahogy a Sövényt nézik, tekintenek rá... kb. mint egy istenségXD A Pringles chipset anno emiatt a mese miatt kezdtük el venniXD

2018.03.30 NFG

Hát őszintén nekem nagyon tetszett! A karakterek kidolgozottak és sajátosak voltak! Igazán szórakoztató lehet kicsiknek, nagyoknak egyaránt! Én ajánlom mindenki figyelmébe!

2017.07.06 Olivér Rózsa

Akkoriban még nagy szám volt az ilyen jól kinéző animáció ráadásul a történet se lett unalmas. Helyenként még nevetni is lehetett rajta. Kellemes mozi.

2015.01.28 szd91

Jó sztori, vicces karakterek. Hami, a mókus a kedvencem. Azok a grimaszok amiket levág, hihetetlen jól meg van csinálva. Sokszor láttam de mindig jó, nem lehet megunni.

2015.07.26 one1970

Én mönnyesre röhögtem magam rajta. :DDD Szerintem sokkal jobb,mint a Nagyon Vadon.Azt viszont nagyon utáltam benne,mint sok másik animációs filmben,hogy a szereplők egyszer nagyon jóban vannak,aztán összevesznek,megint jóban lesznek,és így tovább.

2018.03.30 NRD

Aranyos, humoros és izgalmas. Főleg a kisebb korosztálynak. A szereplők karakteresek. Nagyon tetszett a Pityu elnevezés, még mai napig is emlegetjük. Mindenkinek ajánlom.

2015.06.18 ElfRider

Nagyon jó kis mese. Ebben a csapatban aztán mindenféle karakter megtalálható, és mind másért szerethető. A modern világunk napi gondjaira is rávilágít a mese. Jobban kellene őrizni a természeti kincseinket és a szabadon élő állatok otthonait.

2017.07.04 gerda

Sok vicces rész van ebben a mesében, akár többször is meg lehet nézni. Szerintem a viccességét az adja, hogy ilyen sokféle karakter szerepel a mesében.

2015.06.18 szune40

Nekem ez a mese nem jött be. Általában imádom az ilyen kategóriát de ez valahogy inkább idegesített semmint szórakoztatott. Épp talán egy-két jó poén volt benne de ez se dobott rajta túl sokat.