Vélemények: Túl a sövényen (2006)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Orosz István   2016. 05. 28.

Gyerekkorom kedven animációs filmje, elsőnek ezt láttam a moziba. Legalább milliárdszor láttam azóta, annyit sajnálok hogy a 10 év alatt nem jelentettek be egy második részt. Mindegy hiszek abban hogy látnak egy második részben lehetőséget. Ami a filmet illeti az animáció nagyon jó, humoros és rengetegszer visszaidézi a gyerekkoromat. Örök kedvenc meg az idők folyamán örök klasszikus lesz! :)

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Haláli mese. Vicces, pörgős és imádtam benne ahogy próbálnak egyre idétlenebbül kaját lopdosni. Persze ebben azért szomorú háttér is benne van ha belegondolulnk, mert az állatok élőhelyét visszább szorították azért voltak kénytelenek bemenni a kertvárosba élelemért.

hackerjulcsi   2018. 03. 18.

Annyira átlagos ez a mesefilm, hogy nagyon nem is tudom felidézni a részleteket. Azt tudom, hogy van benne egy mókus, aki kávét iszik és akkor nyugszik le, na ő vicci.

kevelin   2017. 10. 14.

Egy nagyon kedves, aranyos, mesefilm ami gyerekeknek felnőtteknek egyaránt jó kikapcsolódást nyújt.

NFG   2018. 03. 30.

Hát őszintén nekem nagyon tetszett! A karakterek kidolgozottak és sajátosak voltak! Igazán szórakoztató lehet kicsiknek, nagyoknak egyaránt! Én ajánlom mindenki figyelmébe!

Csillagpor   2019. 03. 31.

Nagyon édes mese. Emlékszem, testvéremmel rengetegszer megnéztük. Haláli, ahogy a kaját lopkodják össze és ahogy a Sövényt nézik, tekintenek rá... kb. mint egy istenségXD A Pringles chipset anno emiatt a mese miatt kezdtük el venniXD

Olivér Rózsa   2017. 07. 06.

Akkoriban még nagy szám volt az ilyen jól kinéző animáció ráadásul a történet se lett unalmas. Helyenként még nevetni is lehetett rajta. Kellemes mozi.

one1970   2015. 07. 26.

Én mönnyesre röhögtem magam rajta. :DDD Szerintem sokkal jobb,mint a Nagyon Vadon.Azt viszont nagyon utáltam benne,mint sok másik animációs filmben,hogy a szereplők egyszer nagyon jóban vannak,aztán összevesznek,megint jóban lesznek,és így tovább.

szd91   2015. 01. 28.

Jó sztori, vicces karakterek. Hami, a mókus a kedvencem. Azok a grimaszok amiket levág, hihetetlen jól meg van csinálva. Sokszor láttam de mindig jó, nem lehet megunni.

gerda   2017. 07. 04.

Sok vicces rész van ebben a mesében, akár többször is meg lehet nézni. Szerintem a viccességét az adja, hogy ilyen sokféle karakter szerepel a mesében.

NRD   2018. 03. 30.

Aranyos, humoros és izgalmas. Főleg a kisebb korosztálynak. A szereplők karakteresek. Nagyon tetszett a Pityu elnevezés, még mai napig is emlegetjük. Mindenkinek ajánlom.

szune40   2015. 06. 18.

Nekem ez a mese nem jött be. Általában imádom az ilyen kategóriát de ez valahogy inkább idegesített semmint szórakoztatott. Épp talán egy-két jó poén volt benne de ez se dobott rajta túl sokat.

ElfRider   2015. 06. 18.

Nagyon jó kis mese. Ebben a csapatban aztán mindenféle karakter megtalálható, és mind másért szerethető. A modern világunk napi gondjaira is rávilágít a mese. Jobban kellene őrizni a természeti kincseinket és a szabadon élő állatok otthonait.

Elizabeth   2016. 03. 03.

Szeretem az animációs meséket és ez is a kedvenceim közé tartozik. Egy kis tanulság is el van rejtve benne.

roboka   2015. 02. 09.

Az egyik legsikerültebb opus a "cuki-állatos" filmek kategóriájában. Kedves, aranyos, humoros animációs film!

Hamsti   2015. 02. 04.

Nagyon aranyos mese, kedves és aranyos karakterekkel. A mese első harmadában belopják magukat a szívünkbe. Sok benne a kedves és vicces poén. Illetve a tanulság. :)

Dancer   2015. 03. 15.

Az egyik legjobb mesefilm. Jó sztori vicces karakterekkel, szép animációval, és remek humorral. Én kiválóan szórakoztam. Hami a legjobb! :D

lexaa_95   2015. 03. 31.

Aranyos rajzfilm, egyszerű cselekmény, minden jó, ha a vége jó. Végülis semmi extra, de annak tökéletes, már ha lehet ilyet mondani. Szórakoztató és kész, ezzel pedig el is érte a célját.!

Viki6   2015. 03. 26.

Nagyon kedves, aranyos kis mese. Nagyon szeretem az ilyen családi meséket, amiben bőven van humor, és a lelkünket is megmozgatja. Ajánlom mindenkinek. 5/5

domii93   2015. 02. 08.

Kedvenc animációs filmem ez a nagyvárosi modern animációs film. Nagyvárosi története van, a valóságot is ábrázolja, az állatok elveszítik az otthonukat az erdőkivágások és építkezések miatt. A történet ennek megfelelően alakul, ha már elveszítették az eredeti otthonukat az állatok, hogyan ne haljanak éhen? Hát, lopjanak az emberektől a kertvárosban! Vicces akadályok, próbálkozási kísérletek vannak, és hiába csínytevők a szereplők, mégis nekik szurkolunk végig. Mindenkinek ajánlom! :)

DarkMoss   2016. 07. 02.

Kicsit nekem a sztori egyszerű volt - bár ötletes -, persze tudom, hogy gyerekfilm, de azt hiszem, az ilyeneket azért is csinálják, hogy a szülő se unja magát halálra, ha nézi, és nekem ez most nem annyira jött össze. Persze elég nagy részben kárpótolnak a hihetetlen poénok, és nagyon-nagyon mókás szereplők.

Sziszi   2016. 01. 10.

Imádnivaló film. Nekünk a családdal a mókus a kedvencünk, de általában véve is nagyon jól eltalálták a karaktereket. Jó lenne már egy második rész is, szerintem van még szufla ezekben a figurákban, meg ebben a sztoriban, szívesen megnéznénk azt is.