UFO

Hakker   2018. 10. 08.

A téma érdekes volt, de azon kívül semmi extra, sokkal többet ki lehetett volna hozni a filmből és speciel nem az akció jelenetekre gondoltam. Egyszer érdemes megnézni.

stomachh   2018. 09. 23.

Ugyesen ossze van rakva, unalomuzonek jo, de nem egy emlekezetes alkotas.

Elkoo   2018. 09. 22.

Az igazat megvallva csalódás volt számomra ez a film.Sokkal többet vártam volna el Gilliam Anderson-tól. Mindenesetre egy unalmasabb estén simán nézhető. Annyit fűznék még hozzá, hogy a tartalomjegyzék nem stimmel ahogy az előttem hozzászóló már említette.

FGyula   2019. 03. 03.
Ufo ?

Egy újabb dögunalmas film amit kár volt leforgatni.

Csősz Gábor   2018. 09. 22.

Ööööö... Ti láttátok ezt a filmet? Csak mert a leírás nagyon nem stimmel... Amúgy nem rossz kis agyalós film!

David Strathairn
Alex Sharp

Összességében egy szerethető, kellemes kikapcsolódást nyújtó sci-fi, amely a matematika iránt fogékony nézőknek különösen tetszeni fog. több»

Tudományosan nem lehet belekötni a filmbe, mert a maga területén zseniális, amennyi értéket közvetít, de hiába „Scully” és Natalie, szórakoztatásból megbukik, így nincs szívem az IMDb-s 6 pontot megadni neki. Kifejezetten csak kipihenten és némi tudományos előszéllel vágjatok bele! több»