Téboly

Unhinged

2020.10.23 belavagyok

A története nem valami egyedi és a hihetősége is megkérdőjelezhető. A közepétől kifejezetten untam.

2020.09.16 Hámori Balázs

Tetszett is, meg nem is

Hát alapból ez egy jó film, csak van néhány olyan hülyeség benne, ami számomra sokszor nehezen elviselhető volt, egy idő után már csak fogtam a fejem. Nos, az alap szerintem nagyon jó és elég valósághű. Gondoljunk csak bele, hány ilyen és ehhez hason... Teljes kritika

2020.09.26 Timike

Pont azon van a hangsúly a filmben, hogy nüansznyi dolgokon múlik sok minden- Egy ártatlannak tűnő dudálás nem várt események sorozatát indítja el.

2020.10.04 Szilárd-Leo

Összeomlás újra gondolva

sziasztok ez katasztrófa volt. Emlékeztek volt egy ilyen film még 1993 -ból Michael Dougles játszotta .Az már jó volt de ez egy koppintás Téboly ...ennyi semmi érdemleges nem történik benne .Azt nem értem egy szinész mint Rossell Crowe miert adta a nvét és játszótta el az örült szerepét.Nem javaslom megnézni .....nem érdemes .1.Drámai része 4,8*2.akció 5,9* összeségében most szigorubb leszek 5*

2020.10.24 pj19

Kifejezetten szórakoztató,pörgős kis Thriller,mindenkinek csak ajánlani tudom!Russel Crowe fellett már bizony el járt az idő rendesen.....

2020.07.20 sandor

Feszültség van benne, azt elismerem, de nagyon bugyuta és életszerűtlen az egész, ami nagyon el tudja venni a kedvem. A főszereplő nő viselkedésére nincs magyarázat, illete arra, ahogy megírták... rémes... Két csillagnál nem ért többet.

2020.08.11 daniel52

Jó film, kezdjük ezzel, de leginkább Russell Crowe miatt, mert amúgy a történet azért egyáltalán nem bővelkedett eredeti ötletekben. Mivel idén talán még nem is volt thriller a mozikban, üdítően hathat, de legbelül nem több ez közepesnél.

2021.01.31 freeman

király film

2020.07.23 DisziG

Brutális thriller, aki csípi ezt a műfajt, mint én, az nyálcsorgatva fogja nézni. Az elején elkapott és aztán nem is eresztett, a párom úgy kapaszkodott a karomba, hogy azt hittem, eltöri az ujjaim. Nézzétek!

2020.08.08 Béla

Nem tudom, mit fanyalogtak a kritikusok, de szerintem baromi jó volt. Rendesen paráztam rajta, Russell Crowe arcától és mozgásától a hideg futkosott a hátramom. Kimagasló thriller!