Cloverfield Lane 10.

10 Cloverfield Lane

2016.12.07 Szorcsik

WOW, ez aztán a szenzációs alkotás. Levegőt sem mertem venni a film közben, szó szerint tátott szájjal néztem végig. Annyi csavar van benne, hogy az már bravúrós. Még biztosan meg fogom nézni.

2016.11.02 kicsimano

Bár a Cloverfiled címet viseli, semmi köze nincs a megelőző filmhez, se a történet, se a filmezés szempontjából. Én boldogan meglettem volna az utolsó néhány perc nélkül is, de azzal együtt is egy szuper film volt.

2016.10.06 niky86

Aki látta a Cloverfield című filmet, az bizonyára hozzám hasonlóan meglepődött, hogy a Cloverfield Lane 10-nek köze sincs az előző filmhez, nemcsak a történet szempontjából, hanem magát afilmet is egészen más technikával forgatták le és alkották meg... Több

2016.05.06 tamas84

Rendkívül erős film, olyan atmoszférája van, hogy szabályosan beleszögez a moziszékbe. Nagyon élveztük, csak ajánlani tudom!

2019.01.18 tooker

Leginkább Mary Elizabeth Winstead karaktere fogott meg a filmben, de Bradley Cooper, John Goodman is jócskán hozzájárultak a film sikeréhez. Érdemes megnézni.

2017.03.24 georgri

Folyamatosan próbáltam kitalálni, hogy miként alakul a történet, mi az igazság, de képtelen voltam rá. Ennyire izgalmas filmet, ehhez foghatót keveset láttam életem során.

2017.02.08 Ancsus

Igazi meglepetés volt számomra ez a film a Cloverfiels után. Azt hittem, ez is tele lesz földönkívüli szörnyekkel, úgyhogy meglepett, amit kaptam, pozitív értelemben. Engem magával ragadott a film, imádtam a feszültségét, a történetvezetését, a kiszámíthatatlanságát. Bátran ajánlom mindenkinek, rendkívüli darab.

2017.02.25 Beuszi

Azt hittem, hogy hasonló filmre számíthatok, mint az első rész, de szerencsére egy teljesen más, teljesen új ötlettek rukkoltak elő a készítők, ami nekem sokkal jobban is tetszett, mint az első film.

2016.12.02 gubimari

Az év egyik legizgalmasabb és legkevésbé kiszámítható thrillere, zseniális! Mikor már azt hittem, tudom, mi fog történni, mindig következett egy újabb csavar, amely egészen új megvilágításba helyezte a dolgokat. Fantasztikus, nagyon izgalmas.

2017.03.27 Szinano

Elképesztően izgalmas film, amit képtelenség nem imádni. Tövig rágtam mind a tíz körmömet a film alatt, lélegzetelállítóan izgalmas és feszült volt. Imádtam minden egyes másodpercét, egyik kedvenc filmem lett.

2016.09.22 kecsaa

Imádtam a Cloverfield Lane 10-et. Aki látta az előző részt, (aminek egyébként semmi köze ehhez a filmhez a történet szempontjából) annak bizonyára meglepetés volt, mint ahogy számomra is. Nem erre számítottam. Zseniális!

2016.09.17 krazucsi

Szuper-szuper-szuper és negyedszerre is szuper. :) Ennyiszer láttam ugyanis a filmet. Tetszett a film felépítése, az események kibontakozása, a fordulatokban való gazdagsága. Tökéletes.

2016.06.24 laci044

Köszönet az év egyik legjobb filmjéért

Az előző filmet látva kezdett érdekelni, hogy hova fokozzák ezt még. Aztán kiderült, hogy kamara darab lesz. Te jó ég... Lényeg a lényeg a végére nem is igazán folytatást kapunk, csak ugyan abban a téridőben játszódó másik filmet. A film valami fanta... Teljes kritika

2018.01.31 zsozsesz

A Cloverfield film újragondolása, újabb rendezővel és íróval. Más szemszögből közelíti meg az eseményt, amelyet első nézésre nem képzeltünk volna. A film végén nekem egyből a Felejtés című film jutott eszembe, amelynek az eleje kicsit misztikusabb, t... Több