Cloverfield Lane 10.

10 Cloverfield Lane

2018.12.04 harnas1207

Az előzetesek alapján az év filmje is lehetett volna, de kissé csalódás lett. A film végig fenntartotta a feszültséget, a rejtélyt és az izgalmakat. Sajnos nekem azzal volt a problémám, hogy nem tudtam hol elhelyezni a történetet. Nem tudhattam ,hogy... Több

2016.09.11 puffancshercegnő

Nagyon jó volt. Izgalmas, jól vezetett történet, és voltak fordulatok amikre egyáltalán nem számítottam, sőt megleptek. Mindhárom színész nagyon jól hozta a karakterét. A vége után kíváncsivá tett, és igazából előkészítette a folytatás alapját, tehát nem lepődnék meg ha még egy részt csinálnának.

2017.11.01 Bazzzsi

Az előzetesben sem adtak sok mindent a filmből és szerencsére nem lőtték le a poént. Végig fenn tudta tartani az ember érdeklődését és a vége i izgalmasra sikeredett.

2018.04.15 TomÁcs

A filmben a párbeszédeken van a hangsúly. Alig van benne szereplő, de azok jól kidolgozott karakterek. A története eléggé összetett volt, sok kérdőjellel az elején.

2016.04.16 andor50

Borzasztó izgalmas film, nagyon jó karakterekkel. John Goodman nagyon király benne! Egész ijesztő olykor, én nem viselem jól az olyan filmeket, de itt annyira jó volt a sztori meg a feszültségkezelés, hogy mindenképp megérte megnézni!

2018.10.28 VvV

Az atmoszférája zseniális. Nem tudod ki a rossz és a ki a jó. Végig izgalmas és sok kérdést felvet. Tetszett.

2016.10.25 Fahéjgolyó

Egyszer mindenképp érdemes megnézni, először nagyon vártam, azt hittem a Cloverfield folytatása lesz, de így sem okozott csalódást., bár kicsit többet vártam tőle.

2016.05.08 hsanya182

Elég bizarr és feszült thrillert kaptunk, vannak benne remek alakítások. Láthattunk már hasonló filmet, de mégis egyedi a körítés, összességében mégis egy közepes filmre sikerült, szerintem túl sok az üresjárat. Egyszer érdemes megnézni. :)

2023.02.05 Lóri Ádámcsik

A történet érdekes, de a lezárás és a színészi játék már kevésbé szerintem.

2018.05.11 Filmelemző

Egy sajátos pszicho-sci-fi és kamaradráma egyszerre ez a film. Jó a rendezés, tetszetős a film scriptje, vannak benne fordulatok, kiszámíthatatlanság, sőt színészi játék is. A látványvilág persze szegényes, hiszen mégis csak szinte végig egy pincében... Több

2017.07.23 Lonka

Nagyon megosztó a film ,ahogy olvasom a hozzászólásokat. Nekem bejött, nem erre számítottam, de pozitívan csalódtam. A bunkerben szóló dalokat nagyon eltalálták.

2018.09.30 MKristijan

Nagyon megfogott ez a film, és az egész atmoszférája is. Végig a teljes közeg vitt magával és az hogy mi lehet odakint. Szeretem az ilyen fordulatos filmeket. Jó lenne még ebben a témában újabb darabokat látni.

2016.12.16 rainman

Egy klausztrofób thriller és inváziós sci-fi, kettő az egyben. Valahogy nem az igazi. Oké, csattanónak szánták a film végi inváziós részt, illetve, hogy igazolja a film első 70 percét, de nem úgy sült, ahogy kellett volna! Egyszerűen nem illett a fil... Több

2017.12.10 Greeta

Ebből vajon lesz fojtatás? Egy fő film felvezetéslének megteszi, de önmagában szerintem kicsit gyenge. Amikor kiszabadul a lány indulna be a dolog és pont akkor van vége.