BrightBurn – A lángoló fiú

Brightburn

A film összbevétele 26 721 148 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 26 508 280 forintot termelt.

Amikor még csak ötlet szinten gondolkodtak a filmen, eredetileg James Gunn volt kijelölve a megrendezésére.Szerző: Kóborló

A jelkép, amelyet Brandon Beyer a jegyzetfüzetébe ír, és a bűncselekmény helyszínein hagyja hátra, majdnem megegyezik az áldozat márkájával a Berserk mangában.Szerző: Thibo84

A középiskolában játszódó jeleneteket ugyanott forgatták (Patrick Henry High School, Stockbridge, Georgia), ahol a Stranger Things első két évadát is. Szerző: hp

A film egy anit-szuperhős eredettörténet, melynek az alapötlete az, hogy mi lett volna, ha a gyerekként a Földre érkező Superman nem a jó ügy érdekében használta volna fel a képességeit. Szerző: hp

A film produceri teendőit A galaxis őrőzi rendezője, James Gunn látta el, míg a forgatókönyvet fivére, Brian és unokatestvére, Mark írta. Szerző: hp

A BrightBurn - A lángoló fiú forgatása 2018 márciusában kezdődött meg és májusban ért véget. Szerző: hp

A film premierjét eredetileg 2018. november 30-ra tűzték ki, de a stúdió végül 2019. május 24-re halasztotta a bemutatót. Szerző: hp