BrightBurn – A lángoló fiú

Brightburn

Artsomnia
2019/05/10

Brightburn: A lángoló fiú (Brightburn – 2019)
A Brightburn ugyan nem váltja meg a világot, de az alapkoncepció és a két főszereplő elviszi a hátán. Aki valaha is elgondolkozott, azon, hogy mi lenne, ha Superman gonosznak születik annak pedig egyenesen kötelező néznivaló. Több

MovieAddict
2019/05/18

Brightburn – A lángoló fiú kritika
A Brightburn – A lángoló fiú, sajnos nem mert elmenni egyik végletig sem, így viszont sem egy új Óment, sem egy szuperhős-szatírát, sem pedig egy bűnös élvezettel bíró trasht nem kaptunk a pénzünkért. De legalább új értelmet nyert az „anti-hős” film kifejezés, már ez is valami. Mindezek ellenére érdemes lehet megnézni a történet egyedisége meg hangulata miatt, ám nem szabad túl sokat elvárni tőle. Kellemes esti kikapcsolódás az arra fogékonyak számára, semmi több. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/05/22

Értékelés: 4.5/10
Idegen egy másik világból
...az év egyik legnagyobb csalódásaként éltem meg ezt a borzasztóan kiaknázatlan ötletek tárházaként szolgáló fércmunkát, mely film ígéretessége sajnos a kedvcsinálók után elhalt, és sajnos ezen még a sokat sejtető stáblistás jelenet se mentett sokat. Több

Vox.hu
2019/05/24

Értékelés: 3.5/10
Nem is tudom, talán az kellett volna, hogy a nevelőszülők is legyenek gonoszok, az lendített volna valamit a mutatványon? Sosem fogjuk megtudni. De meglehet, ezek után nem is igazán vágynánk rá. Több

Creepyshake.com
2019/08/27

Alapvetően egy teljesen középszerű alkotás lett így a Brightburn, amit számomra a film két aspektusa ment meg az abszolút középszertől… Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!