Pirula Panda

Turning Red

2022.03.11 Pimasz

Őszintén szólva én ennél jóval átütőbb mesére számítottam, tekintve, hogy Pixar filmről van szó. Félreértés ne essék, a Pirula Panda még így is egy nagyon aranyos mese, ettől függetlenül viszont úgy érzem, hogy ez nem lesz az a fajta animáció, amit majd többször meg szeretnék nézni.

2022.03.10 pozsizol

Nagyon tetszett az elgondolása ennek a mesének, bár nálam általában mindig bejönnek a Pixar mesék. Szép volt a grafika és jó a humora is, egyszerűen nem igazán találok benne kivetni valót.

2022.06.24 Eszter387282

Jó kis mese, az eleje poénosabb, a vége komolyabb, végig lekötött.

2022.05.19 fanni756

Aranyos mese

Szerintem, egész jó kis mesét csináltak a Pixar/Walt Disney-nél. Vicces, cuki, érdekes, fordulatos. Jó, hogy Mei megtartotta a pandát, és elfogadta az új énjét. Bár, mondjuk van benne kicsit félelmetes jelenet. Pl. a szertartás, és a végső harc Ming és Mei között.

2022.07.16 Murphyyy

Ez egy kedves, jó mese lehetne, jó mondanivalókkal, de nem az. Vagyis, nem én vagyok a célközönsége. Eszméletlen idegesítő az első perctől kezdve. A figurák, a szövegük, a mozgásuk, a fejemet tudtam volna a falba verni. Nagyon szenvedtem, pedig nagyo... Több

2022.03.31 Nagy395015 Nézhetetlen

A legrosszabb Pixar animációs film

Családdal néztük meg, hát valami vicc, a story egyáltalán nem érdekes, viccek hiányoznak. Árnyékába nem ér a legtöbb Pixar-filmnek, idegesítő nyáladzás és vinnyogás az egész, szörnyű. 0.5/10, de csak azért, mert az animáció minősége nem volt olyan rossz.