#kövessbe

Ronen Rubinstein
Emilia Ares
Denzel Whitaker
Keegan Allen

Egy népszerű közösségi média személyiség a barátaival Moszkvába utazik, hogy új tartalmakat forgasson rendkívül sikeres vlogjához. A férfi egyre kijjebb tolja a határokat, hogy még tovább növessze követőtáborát, kerüljön ez bármibe is. Amikor a valóság és a közösségi média határai kezdenek… Több

Rendező: Will Wernick
Forgatókönyvíró: Will Wernick
Premier (HU): 2020.08.06. | Netflix (2021.06.14.)
Forgalmazó: ADS Service

2023.06.12 Idknw

Nem értem, mi ez a sok negatív vélemény, szerintem tök jó kis horror. Azért manapság készültek már ennél ezerszer rosszabbak is. A vége nagyon meglepett, én nem számítottam rá. Aki szereti a csavaros filmeket és nem riad vissza a véres jelenetektől, annak ajánlom.

2021.06.06 Interfectorem Sabnock

a nap véleménye

#Azonnalfelejtsdel....

Néha, na jó, nem, mostanában nem is néha elcsodálkozom azon, hogy hogy a búbánatba találnak ki ilyen béna, szerencsétlen sztorit. Nincs benne frissesség, lendület, csak másod- és harmadrangú színészek (nagy jóindulattal) bénáznak nekünk kb. 90 percet... Teljes kritika

2020.08.26 indingo

Bemutatta a film annak az árnyoldalát, ha az életünket a neten éljük. Kicsit durván, de ez van, na. A nagy népszerűségnek örvendő, milliós követőtáborral rendelkező fiú, akit elragadott a hév, a saját csapdájába esik.

2020.09.02 Bazzzsi

Nekem is már sokszor megfordult a fejemben, hogy milyen veszélyekkel is jár ha valaki liveban, élőben jelentkezi. Az már kitörölhetetlen örökre a neten marad. A film számomra közepes volt, kicsit lehetett volna akció dúsabb és a miértekre sem kaptunk választ.

2020.08.31 TomÁcs

Kicsit a Szabaduló szoba című filmre hajazott. A különféle feladványok tetszettek, akár több is lehetett volna belőlük. Maga a történet jól volt felépítve.

A film összbevétele 3 288 226 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 50 405 639 forintot termelt. A hazai mozik összesen 32 663 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Értékelés: 4.5/10
(2020. 08. 13.)
Will Wernick összeollózott mozijában nem sok érdekesség rejlik, horror- és thrillersablonokból nem könnyű várat építeni, és bár időnként felkínál magának egy-egy magas labdát, amit leütve jobb lehetne, a rendező sosem tud élni ezekkel a lehetőségekkel. Több