Életrevalók

Életrevalók

The Upside
Bryan Cranston
Kevin Hart

Egy komikus történet, amelyben egy nagy befolyással bíró gazdag mozgássérült férfi egy büntetett előéletű munkanélkülit bérel fel, hogy segítsen neki különleges szakértelmével.

(ps)

Rendező: Neil Burger
Premier: 2017.09.08.
Forgalmazó: Big Bang Media

Életrevalók  (2011)

2021.03.17 Kiss Tamás

Nekem bejött. :)

2021.02.11 uniterra

Az eredetihez képest halovány munka. Nicole Kidman kimondottan pocsékul játszott. De a két főszereplő sem az igazi, egyszerűen klasszisokkal jobb a francia. Az amerikai nézőknek ez új, mert ott nem szinkronizálnak, s nem láthatják az eredeti franciát... Több

2019.08.02 stomachh

Valahogy hiányzik belőle az a lélek, ami a franciában megvolt. Sajnálom egyébként, mert az a film 100%-os, emez pedig egy-két szinttel lejjebb csúszott, közepes mozi lett.

2019.05.03 Mozéria

A remake csapdája

Egyrészt alapvető dolgok egész másként történnek, miközben vannak jelenetek, melyeket egy az egyben átvettek. Másrészt egy szociológiai tanulmányt simán össze lehetne hozni a két film összevetéséből, a régi és az új világ szemléletbeli különbségei na... Teljes kritika

2020.03.20 rkriszti Nézhetetlen

Végtelenül szomorú, hogy egy ilyen filmre remake készült, sosem szabadott volna, soha nem tudja felülmúlni az eredeti francia filmet.

A film nagy sikert aratott a tengerentúlon, a premierjét követően hetekig a bevételi toplisták élén volt, és csak az USA-ban 100 millió dollárt kaszált. Szerző: hp

A film premierjét 2017. június 14-én tűzte ki a The Weinstein Company. A bemutató dátuma 2018. március 9. Szerző: hp

Az Amerikai Egyesült Államok egykori elnökének, Barack Obama lánya, Malia Obama is kivette a részét a film munkálataiból, ugyanis a forgatás idején produkciós területen volt gyakornok a The Weinstein Company-nál. Szerző: hp

A 2011-es azonos című (Életrevalók) nagysikerű francia film hollywoodi remake-je. Szerző: hp

Szexoktatás
Balhé