Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Életrevalók (2017)

The Upside

bobsutode Nézhetetlen  2020. 03. 20.

végtelenül szomorú hogy egy ilyen filmre remake készült, sosem szabadott volna, soha nem tudja felülmúlni az eredeti francia filmet

stomachh   2019. 08. 02.

Valahogy hianyzik belole az a lelek, ami a franciaban megvolt. Sajnalom egyebkent, mert az a film 100%-os, emez pedig egy-ket szinttel lejebb csuszott, kozepes mozi lett.

Mozéria   2019. 05. 03.

A remake csapdája

Egyrészt alapvető dolgok egész másként történnek, miközben vannak jelenetek, melyeket egy az egyben átvettek. Másrészt egy szociológiai tanulmányt simán össze lehetne hozni a két film összevetéséből, a régi és az új világ szemléletbeli különbségei na... teljes kritika»

Bryan Cranston
Kevin Hart

A film nagy sikert aratott a tengerentúlon, a premierjét követően hetekig a bevételi toplisták élén volt, és csak az USÁ-ban 100 millió dollárt kaszált.

A film premierjét 2017. június 14-én tűzte ki a The Weinstein Company. A bemutató dátuma 2018. március 9.

Az Amerikai Egyesült Államok egykori elnökének, Barack Obama lánya, Malia Obama is kivette a részét a film munkálataiból, ugyanis a forgatás idején produkciós területen volt gyakornok a The Weinstein Company-nál.

A 2011-es azonos című (Életrevalók) nagysikerű francia film hollywoodi remake-je.

A film főbb szerepeire olyan sztárok is esélyesek voltak, mint Chris Rock, Jamie Foxx, Idris Elba (Dell), Colin Firth (Phillip), Jessica Chastain és Michelle Williams.

Az első hivatalos fotót Kevin Hart osztotta meg az Instagram oldalán 2017. január 30-án.

A film forgatása 2017. január 27-én kezdődött meg Philadelphiában.