Ütközések

Crash

2016.08.05 Timike

Megnéztem, mert sokan dicsérték, de nekem nem jött be. A történet annyira szaggatott volt, hogy nem állt össze kerek egésszé.

2016.01.27 juhasz-david93

Már megint egy tanmese a toleranciáról, a különbségekről, a rasszizmus elítélésről...komolyan nem tudnak semmi újat kitalálni? Túlsztárolt filmecske ez is.

2017.07.04 miklosvaridori

Érdekes, érdekfeszítő és elgondolkodtató dráma, a párhuzamok a történet végén körvonalazódnak és teljessé válik a kép és az összefüggések világossá válnak.

2015.07.29 Fildi

Megfogott a film, mert érzelmileg nagyon megragadó, magával ragadó. Elgondolkoztató, összetett film, ami igényes rendezése és színészi alakítása miatt valódi élmény volt.

2016.07.04 veress75

Mindannyiunkban van jó és rossz. Ez a film úgy tárja ezt fel, mint semelyik másik. Nem engedi egyik karakternek sem, hogy beleessen bármilyen sztereotípiába. Fontos mondanivalója van a rasszizmusról és a színészek remekül adják a karakterüket.

2015.03.27 drsolomon

Érdekes ahogy összefonódnak a sorsok, és csak a film végefelé hull le mindenről a lepel. Érdekfeszítő történet, ahol a düh, intolerancia és rasszizmus alakítja a sorsokat. Ajánlani tudom.

2017.09.24 veresszsoltika

Paul Haggis ezúttal is maradandót alkotott. Nagyon átjött az Ütközések, klassz, érdekes, mindvégig jó a sztori, fenntartja a figyelmet, nincsenek üresjáratok.

2015.08.17 tamas84

Az Ütközések egy jól és szépen kibontott, megírt dráma. Nekem nincs bajom a durvasággal, szerintem ez még bőven belefér, mert hiszen ezek valós helyzetek is, nap mint nap találkozunk ezekkel az emberekkel.

2015.11.19 Robi92

Nem igazán tetszett ez a túl sok "öljük egymást minden országban". Globális problémát boncolgat. A drámai jelenetek és mellette a több szálon futó cselekmény tetszett.

2016.10.26 malnaturmix

Szégyenlem magam, de nekem nem tetszett, gondolkodtam is hogy kikapcsolom, de aztán végigszenvedtem. Unalmas volt.

2015.10.02 hawaiipizza

Talán az egyetlen film, ami méltó módon dolgozza fel a témát. Pártatlan, őszinte és még így is politikailag korrekt marad. Még ha nagymértékben hatásvadász is, ezt ennek a műnek el lehet nézni.

2015.07.10 Bekmeli

Igazi dráma az emberi természet és magatartás érdekességeiről. Erdekes megközelítés egyedülálló atmoszféra, rendkívül megfogott a film. Egy igényes összetett alkotás .

2015.02.20 Faarkaas

Nagyon érdekes a sztori. Teljesen más, különböző emberek, de mégis hasonló érzésekkel, párhuzamokkal. Egyedülálló hangulat és ötlet! Ajánlom az igényes filmek kedvelőinek!

2015.10.14 Bimbi

Kemény, érdekfeszítő, cselekményes filmdráma . Végig pörgős cselekményű, lekötött, egy percig sem unalmas. Igényes, profi rendezés és színész gárda. Ajánlom!