Ütközések

Crash

2015.11.03 Cptn_Cold

Ez már messze túlmegy minden határon. Ennyire rossz filmet még nem sűrűn láttam. Remélhetőleg nem is sűrűn fogok belefutni hasonlóba. Nem is tudok igazán mit mondani, mindenki döntse el maga, de nekem ez sok volt.

2018.08.27 eve58

Nekem nagyon bejött ez a sztori - néztem volna még :) Körbeért a szál - nekem legalábbis...

2015.01.13 juliS

Nagyon közelről és nagyon kendőzetlenül ábrázolja a 20. század emberének lelki nyomorát. Egy fontos kortárs alkotás, remek rendezővel, és kiváló színészekkel.

2016.03.02 Toncsi

A kevesebb több lett volna. Túl sok a karakter, túl sok történet, és kevés mondanivaló. Többet kellett volna arra koncentrálni, hogy Haggins mit is akar ezzel a filmmel. Persze van egy üzenete, ami nagyon erősen közvetíteni akar, de kicsit túlságosan is didaktikus.

2016.02.16 Ancsika

Egesz jo kis film estere,bar kisse nyomott es dramai a hangulata gyakorlatilag vegig ,de ettol fuggetlenul egesz remek kis film,erdemes egyszer megnezni

2015.03.25 Toto Paradiso

Ez az a film ami benne van nálam a TOP5 ben EVER! Hogy miért? Felejthetetlen zene-mesteri forgatókönyv-parádés színészi teljesítmény-remek rendezés. Emlékszem amikor láttam nem is értettem hogy tetszhetett ennyire. Percekig nem tudtam felállni a moz... Több

2015.02.10 chacky

Nagyon jó film. Nem véletlen kapta meg az Oscar díjat is. Kemény kérdéseket feszeget az előítéletekkel kapcsolatban. Megindító, nagyon sok jelenet van benne, ami nem lehet nem meghatódni, elérzékenyülni, megkönnyezni. Erősen javaslom megtekintésre a filmet. 9/10

2016.04.25 jazzy

Ez egy pontos látlelet az emberi természetről, arról hogy hogyan viselkedünk ma egymással. Szép sorban megjelennek korunk problémái: rasszizmus, irigység, önzés, pénzsóvárság, hatalomvágy, kicsinyes gonoszság. Bravó, remek alkotás, középiskolákban kötelezővé tenném a megtekintését.

2015.02.05 tonic85

Sok problémát boncolgat, elgondolkodtató, nem hétköznapi film. Jól összefűzték a párhuzamos történetszálakat, és az alakítások is teljesen a helyükön vannak.

2016.01.16 Hitman

Vannak nagyon jó jelenetek, de Haggis megmarad a közhelyek művészi szintre emelésénél, az önfeláldozó kislány jelenete meg egyenesen giccses. A téma jó, de a kivitelezésben sajnos semmi átlagon felüli nincsen.