V mint vérbosszú

V for Vendetta

2018.03.21 hackerjulcsi

Kultuszfilm, aminek a mai napig is lehet érezni a hatását. Becsületről, bosszúról és szerelemről szól, ami mindig is foglalkoztatta az embereket - szerintem pont ezért és a kivitelezés minőségétől lehetett ekkora siker ez a film.

2017.06.21 Olivér Rózsa

Nem semmi film. Rengeteg mondanivalója van és kemény társadalmi kritikával rendelkezik. Egyedül az nem tetszett benne hogy az egész film sötét hangulatú.

2015.05.26 zsanett0820

Remek kis film ez. Hiába a jövőben játszódik, sok dolog összeegyeztethető a jelennel és a múltban történtekkel is. Megnézése mindenképp gondolkodásra készteti a nézőt, és valószínűleg ez is volt a fő cél, nem a kellemes időtöltés - legalábbis én így ... Több

2019.01.31 lauralaura

Őszintén, maga a film nagyon rossz, sok volt benne a giccs. DE viszont néhol olyan jól ragad meg egy-egy fontos és aktuális kérdést, hogy nagyon sajnálom, hogy abba torkollott ami.

2016.01.13 esfworld

Na ez egy igazi klasszikus és nagyon elgondolkodtató film. Többször is meg kell nézni, hogy teljesen képbe legyünk a filmmel. Nagyon sok mondanivalója van és jó a történet is.

2018.03.19 Rendszergizda

Tökéletesen bemutatja, hogyan működik a politika és azt is, hogy ha akarnak hétköznapi emberek is oda tudnak csapni arra bizonyos asztalra úgy, hogy az fájjon felette állóknak!

2016.04.30 Leoni

Nagyon erőteljes film volt számomra, teljesen magába szippantott a történet.

2015.02.10 Lord British

Nagyon sokan ajánlották a filmet mielőtt rászántam magam és megnéztem. Pozitívan csalódtam, mert azt hittem, ez is egy újabb buta képregényadaptáció lesz, de szerencsére tévedtem. Rendkívül mély mondanivalóval és társadalomkritikával bír a film, amel... Több

2015.06.06 VenuszProjekt

Szerettem nagyon ezt a filmet. Tetszett, miként Natalie Portman karaktere alakult. Az egész sztori jól össze volt rakva, izgalmas és elgondolkodtató volt, nekem végig lekötötte a figyelmemet. Ajánlom mindenkinek, nem hinném, hogy csalódást fog okozni! :)

2015.10.20 Blindspot

Nekem nagyon bejövős ez az egész stílus, amit képvisel a film. Nem voltam sose olyan akit vonzottak volna az ilyen témák azonban ez a film megszerettette velem. Aminek nagyon örülök. Fantasztikus, amit kreáltak. Bátran nézd meg, ha jól akarsz szórakozni!

2016.05.07 anita9215

Nagy csalódást okozott ez a film, leginkább azért mert lehet túl sokat vártam el tőle. Adtak egy noname sztorit emellé ráadásnak a karakterek sem kapták el azt a csúcs hatást.

2015.06.11 veszi.peter

Nagyon jó film, bár nem olvastam a könyvet (képregényt), de szeretném azóta is, egyelőre nem volt rá időm. A filmet megnéztem, és imádtam. Az álarcos igazságszolgáltaltó, aki felemeli a hangját az elnyomottak iránt és nem fél kiállni, szembeszállni a rendszerrrel.

2015.06.29 Mócii

Nagyon nagy film. Van benne akció, izgalom, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló! A színészek pedig nagyszerű alakítást nyújtanak. Többször nézhető!

2015.06.19 Kellangy

Fordulatos és kellemes film, jó poénokkal. Én nagyon szerettem, mindenkinek ajánlom.