Vágyak szerelmesei (2012)

Thanks for Sharing

dulkap   2017. 10. 09.

Nem volt ez egy rossz film, csak sajnáltam, hogy a végén a drámaiságot jobban túltolták a kelleténél. De jók voltak a színészek és érdekes volt a témaválasztás.

Berto49   2018. 10. 17.

2014-ben bemutatott amerikai film. Három szexfüggő (ténylegesen van ilyen?) férfi története, akik a végére „kigyógyulnak” betegségükből. Az eleje még tetszett, aztán a tetszési indexem elindult a meredek lejtőn. Pink (nagyon-nagyon messze van az általam kedvelt nőktől, ennek ellenére a Grammy-díjat háromszor is megkapta) és partnere az orvos képviselte a vígjátéki vonalat a filmben, ami szerintem kritikán aluli. Gwyneth Paltrow helyében én nem vállaltam volna szerepet ebben a filmben, nem ment az egyéniségéhez a mellrákból felgyógyult futó- és egészégmániás nő alakítása. Könnyen felejthető darab.

beus1987   2016. 08. 24.

Függőségekről szól a film, de csak felületesen nagyon mélyen nem ment bele a dolgokba. Egyszer nézhető kategória.

Timike   2016. 08. 14.

Se humorosnak, se romantikusnak nem éreztem, de egyszer meg lehet nézni.

bahhama   2017. 08. 21.

Szerintem egész érdekes, sajnos sok embert érintenek manapság a függőséget. Legalább megmutatja, hogy lehet velük valamit kezdeni.

Gwyneth Paltrow vetkőzős jelenete közben kényelmetlenül érezte magát.

A filmben szerepel Pink is, a stáblistában azonban eredeti nevét adta meg, ami Alecia Moore.