Váltságdíj

Michael Gaston
Lili Taylor
Lili Taylor
Mel Gibson

A leggazdagabb és legbefolyásosabb ember sem lehet biztonságban, az emberi gonoszság őt is bármikor utolérheti. Tom Mullen (Mel Gibson), a sikeres üzletember sem gondolta volna, hogy egy nap a legszörnyűbb rémálma válik valóra: elrabolják a fiát. Miután belátja, hogy a hatóságok nem tudnak… Több

Rendező: Ron Howard
Premier (HU): 1997.01.23.

Váltságdíj  (1956)

2021.11.15 Dorkateo

Valahogy nem áll össze. Különösen Mel Gibson nem hiteles nekem a szerető apa szerepében. A történet jó is lehetne, nem annyira kiszámítható. Mégis csak átlagosnak tudom értékelni.

2020.12.08 elekm90

Fordulatos, egyáltalán nem sablonos krimi Ron Howardtól, bár azt meg kell említeni, hogy valójában egy 1956-os film remake-jéről van szó. Mel Gibson és Gary Sinise kiválóak, a mellékszereplő gárda pedig jól lett összeválogatva.

2016.05.22 Yosihiro

Remek akció krimi. Jól tükrözi egy gazdag család értékrendjeit. Összeségében a film pörgős jó jelenetekkel és Gibson is kitesz magárért. csak ajánlani tudom :)

2018.07.30 Norbi

Egyik kedvenc filmem Mellett Gibson-tól. Hihetetlenül tudja fenntartani a film a néző figyelmét, és ez a zsarolós szituáció, ha nem eredeti de hatásos rész volt , és élethű .

2016.12.29 Gigi

Kicsit régebbi film Mel Gibsonnal. Most is legalább annyira elszánt, mint a Rettenthetetlenben, csak nem szoknyában rohangál, és kard helyett pisztollyal hadonászik. Szerintem jól teszi...

A film az 1956-os Leslie Nielsen főszereplésével készült azonos című film remake-je.Szerző: Dorkateo

Howard Shore egy teljes filmzenét felvett a filmhez, amit Ron Howard elutasított.Szerző: kázsé

Alec Baldwint is felkérték Jimmy Shaker szerepére, aki visszautasította azt, mivel nem tetszett neki, hogy a filmben veszélybe sodornak egy gyereket.Szerző: kázsé

A forgatást leállították Mel Gibson vakbélműtéte miatt.Szerző: kázsé