Torque
Vas

Cary ellopott a rivális bandától több motort is, azonban nem számolt azzal, hogy valami értékes is lapult a járgányokban. A banda főnöke, Henry bosszút esküszik a férfi ellen. Amikor Cary egyik bandatagja meghal, minden szál hozzá vezet, ezért menekülnie kell. Csak úgy tisztázhatja magát, ha elkapja az igazi tettest.

(erare)

Rendező: Joseph Kahn
Író: Matt Johnson
Premier (HU): 2004.03.18.

2021.01.29 Norbert93

A 2000-es évek tipikus, sablonos, olaj- és izomszagú keményfiús válasza a Halálos iramban c. filmre, meglovagolva annak stílusát. A korszak megszámlálhatatlanul sok ilyen jellegű műmacsó-versenyzős filmet tudhat magáénak, és ahogy a többi, úgy a Va... Több

2018.12.05 harnas1207

Hujúj, emlékszem mikor kijött, ez mennyire menő volt. Aztán megnéztem pár hónapja újra, és fogtam a fejem, hogy mi ez a kritikán aluli szánalom. A fizikát meghazudtoló jelenetek, sablonos fordulatok.

2016.05.21 Vadgazda

Mint motor fanatikus mindenképpen csak jót mondhatok róla. A sztroi pörgős mint az 1000-res CBR és érdekes mint egy Ural. Aki motoros tudja, hogy azt szeretném ezzel kifejezni, hogy mindenképpen ajánlott megnézni!

2016.08.10 tvmérnök

Régen láttam már de aki nem szereti a motorokat vagy a motorosokat az is kedvet kap a film alapján a motoros életstílushoz és a motorsok összetartó világához. Nemcsak , hogy izgalmas és akciódus a film de jó a látványtechnikálya is . Érdemes megnézni.

2016.05.22 Gecko

Az első és legjobb motoros film amit láttam! Akció dús, jók a mocik jó a sztori, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki érezte valaha is a szabadság mámorát kétkeréken és szeretne egy jó benzinszagú mozit estére.

(2016. 08. 27.)
A túl nagy fordulatszámon pörgő mozi végül hiába száguldott 80 percen keresztül, miközben rótta a kilóétereket, elfelejtett élni. Több