Viharsziget

Shutter Island

2016.02.10 norbi0102

Nem csalódtam most sem. Nagyon megdöbbentem mikor kiderült miről is van szó valójában és a végkifejletért pedig még egy plusz pont járt! Nagyon ajánlom!

2015.06.22 Tomi

Egy nagyon izgalmas és néhol ijesztő thriller. Leonardo DiCaprio szerintem egy nagyszerű színész és itt is megmutatta hogy tehetségét. Mark Ruffalo is szintén jó volt. A stílus rajongóinak ajánlom figyelmébe.

2015.06.30 padfoot8925

Nagyon jó film! Az első perctől az utolsóig nagyon izgalmas, pergő cselekménnyel, DiCaprio - szerintem - egyik legnagyobb alakítása. Csillagos ötös. Imádtam!

2015.01.28 a.edit63

Izgalmas film, hihetetlen fordulatokkal! Leonardo alakítása kiváló (itt is!).

2015.06.15 smith

Nagyon szeretem az ilyen stílusú filmeket. Végig nagyon sejtelmes, és a legvégén olyan csattanó van , amire a film közben nem igazán gondoltam. Szívesen néznék még hasonlókat, de ritka az ilyen.

2015.07.14 prongs2001

Nincs még egy ilyen film az biztos. A maga nemében kiváló alkotás. Elképesztő a látvány és úgy kompletten az egész csodálatos. Engem teljesen elbűvölt így nem is volt kérdéses, hogy jól szórakoztam.

2019.02.06 vyctoria79

Megnéztem, mert szeretem a lélektani, misztikus filmeket. Hát, mit mondjak - két hónap múlva a tartalmára sem emlékeztem, annyira felejthető. DiCaprio kissé mellényúlt amikor elvállalta ezt a szerepet. Tipikusan a "talán egyszer meg lehet nézni" kate... Több

2015.06.12 fancsi094

A könyvet szinte szóról szóra követi, ez csupán egy meglepő dolog volt, mert a filmet láttam először, ennek fényében akkora bravúrra azért nem volt szükség az alkotók részéről. Ettől függetlenül eszes, feszültségekkel teli thriller, bár kissé kiszámítható a háttérsztori (a párom szinte azonnal kitalálta).

2017.07.17 Zsuzsy

Összetett, színvonalas film, ami igazán hat a nézőre. Agyalós, és elgondolkoztató. A megnézése után még hetekig a hatása alatt voltam. Profi alakítás, profi szereplők!

2016.10.02 Lost Silver Book

Átlagosan jó film. Egyszer lehet megnézni, mert a film csattanója után már nincs mit újra megnézni rajta. Komor a hangulata, amit ad egyrészt a szigeten való "bezártság" érzete és maga a közeg, ahol játszódik a történet, azaz az elmegyógyintézet, ami... Több

2015.08.07 Aranyhal

Valójában érdekes film, érdekfeszítő történet remek szereplőkkel. A film mindvégig lekötött, nem unalmas egy pillanatig sem. Igényes filmek kedvelőinek biztosan tetszeni fog.

2016.10.06 niky86

Kedvenc filmem Martin Scorsese rendezésében. Olyan színészeket vonultat fel a filmjében, akik már önmagukban garantálják a tökéletes filmet, akkor is, ha egy szó sem hagyja el a szájukat. Nem tudom megunni, időről időre újból megnézem.

2015.06.23 ElfRider

Nem lehet könnyen feldolgozni ezt a filmet. Nagyon oda kell koncentrálni, hogy követni tudjuk. A végén nem kis meglepetés ért, amikor kiderül, mi is az igazság, hogy valójában miről szól a film. Tetszett!

2016.07.27 Homer

Homályos egy film lett ez. Én személy szerint nem is igazán értettem, hogy mit akartak belőle kihozni. Sötét, depresszív és nagyon nem az én stílusom. De mindezek ellenére megnéztem a színészek miatt. Ő bennük nem is csalódtam, de ebben a történetben igen.