Percy Jackson és az olimposziak - Villámtolvaj

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

2015.05.13 Szeky

Ennek a filmnek az égegyadta világon semmi értelme. A történetét valószínűleg bekötött szemű, fél kezű majmok írhatták. Semmi értelme, ostoba minden egyes pillanata. Bánom, hogy megnéztem. Legalább a látványvilág lett volna jó, de sajnos az is csak egy közepes értékelést érdemel.

2016.01.02 kocoska20

Lényegében egy tini vígjáték fantasy beütéssel. A Harry Potter filmek gyenge utánzata. Irritálóak a főszereplők, gyenge a sztori, érdektelenek a jelenetek és a párbeszédek.

2017.10.13 Bogii

Az egyik valaha volt legrosszabb filmadaptáció. Nagyon gyenge.

2018.03.28 Rowena430

Alapjáratban véve teljesen más volt mint a könyv, a cselekmény túl sok volt és néha nevetséges, de nem olyan rossz. A sok neves színész persze érezhetően feldobta, az amúgy átlagos filmet, ami a végére ettől egész szórakoztatóvá vált.

2015.08.10 Petya1995

hát részben jó film ,részben meg gagyi . Én nagyon szeretem a Görög mitológiában szereplő lényeket meg történetet , nem így kell ezt megvalósítani szerintem .Látványban ott volt a film ,de történetben harmat gyenge . egyszer nézős kategória számomra .

2015.10.23 Buffy

Ha eltekintek attól, hogy a történet nagyon gagyi, akkor is csak közepes a film. Most visszagondolva elég borzalmas már maga az alapötlet is, hogy jönnek a félistenek, aztán gyepálják a mitikus szörnyeket. Nekem ez így egyszerre sok, és kevés.

2018.03.19 Leslie77

Maga a sztori nem lenne rossz, de olyan hülyeséget, hogy az istenek Amerikában élnek és az Empire State Building--ről liften az Olümposzra lehet jutni... na azon kiakadtam.

2015.09.04 julisX

Tipikus hollywoodi film, a nagyokosok fogják a görög mitológiát, ami egyébként csodálatra méltó, és kanyarítanak belőle egy közepesen rossz történetet, ami kap egy középszerű filmes feldolgozást. Hogy valamiért elmenjenek az emberek a moziba, megtömi... Több