45% 100 szavazat
Vélemények

Halálsíp

Whistle

 Több
Filmadatlap
13
Vélemények (13)
27
Szereplők (27)
12
Képek (12)
4
Videók (4)
6
Érdekességek (6)
Díjak
Filmkritika
10
Cikkek (10)
Fórum

Vélemények (13)

Írj véleményt
 
2026.06.13 IstvanF

legújabb vélemény

Alacsony költségű horror, ami kifejezetten látványos és a történet is egész friss, vagyis inkább más, mint amit hasonló horrornál eddig láttam. Nagyon jók voltak benne a díszletek, jelmezek, helyszínek. A halálok és az ijesztő figurák is jól meg lett... Több

0
 
2026.04.01 Juki-onna Nézhetetlen

a nap véleménye

„ A nyúlon túl?”

Valami újat vártam. Egy friss történetet annyi gyenge horror után. Azt hittem, talán a film vége majd ütni fog, de első nekifutásra csak a negyedéig jutottam. Kellett két hét, hogy „regenerálódjak”. Aztán adtam neki még egy esélyt. Hátha tényleg a „n... Teljes kritika

7
 
2026.03.14 Jocpappa

10/5

Idén is menetrendszerűen érkeznek az egyszernézős, összegányolt plázahorrorok, ennek pedig borzasztóan örülök, mert nincs annál jobb lazítás, mint leülni egy ilyen vacak elé és bambulni. Ezt a filmet is bármikor össze tudnám keverni 20 másikkal. Egy ... Több

2
 
2026.03.07 Eastern79

Kreatív borzongás

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Tucatnyi olyan horrorfilm készül, ahol valamilyen ősi, misztikus, netán elátkozott tárgy miatt hullanak az emberek, mert szellemek, egyéb entitások vagy átkok kapcsolódnak hozzájuk. A Halálsíp csavart egyet ezen a gondolatmeneten, és főhőseink a sajá... Több

0
 
2026.04.28 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Inkább a halálgagyi címet adnám neki.

Tipikusan indul, de egy színvonaltalan , idegesítő mozi lesz belőle.Szinte nem is kapcsolódik a címhez, az egész film lényege, hogy a csajok szokjanak le a kolbászról, és szeressék nagyon a barackot... Igazi uniós produktum, most aktuális...

1
 
2026.03.19 Vivi

Ez a fim számomra egy kellemes meglepetés volt a horrorfilmek között. Nem próbál többnek látszani, mint ami. Egy feszült, hangulatra építő történet, ami mégis képes végig lekötni. A sztori alapja egyszerű, de pont ez adja az erejét: egy hétköznapi tá... Több

0
 
2026.03.18 Krisz361

A síp, amely előrehozza a halált.

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Kezdjük ott, hogy egy sablonhalmaz az egész. Újat nem fogsz látni, végig marad egy átlag tinihorror színvonalán. Az alap egy olyan helyzet, amikor egy csapat fiatal babrál egy gonosz, elátkozott tárggyal, amivel nem kellene, és láncban megy végig raj... Több

0
 
2026.03.19 fabuandras

Amikor a kíváncsiság veszélyes lesz

A Halálsíp nekem nagyon tetszett, mert végig izgalmas és feszült hangulata volt. Már az elején lehet érezni, hogy valami rossz fog történni, és ez az érzés a film végéig megmarad. A történet egy különös tárgy körül forog, ami miatt egyre több furcsa ... Több

0
 
2026.03.09 Péter Nézhetetlen

Egy nagy katyvasz...

Sajnos nézhetetlen, több különböző horrorfilm keveréke (például Végső állomás, stb.), de nagyon nem volt helyén valami. Végig olyan volt, mintha már láttam volna ezt a filmet. Önálló, hozzáadott gondolatot nem tudott felmutatni. Egyáltalán nem ajánlom!

1
 
2026.03.19 Andika

A Halálsíp nálam azok közé a filmek közé tartozik, amik nem csak megijesztenek, hanem végig ott motoszkálnak az ember fejében még utána is. Már az alapötlet is hátborzongató, egy egyszerű síp, ami nem csak hangot ad, hanem valami sokkal sötétebbet in... Több

0
 
2026.03.19 Varga Tünde

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Bár a bevezetőben nem láttuk, hogyan és miért kerül a srác sulis szekrényébe a misztikus tárgy, ami miatt, ugye, meg is hal, viszont a többiek közben kiderítik, mi is ez a “halálsíp”. Aki megfújja, biztosan meghal, és szép sorban, akik hallották, sor... Több

0
 
2026.03.19 Bettii

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Rég izgultam ennyire horrorfilmen. Az eleje kicsit sablonos, hogy egy síp megfújásától valaki meghal. Aztán jött benne a csavar, hogy akik hallják, azok is meghalnak. Majd maga a halálnak a körülménye. A halálesetek kiszámíthatóak voltak, viszont lát... Több

0
 
2026.03.14 István Bari Nézhetetlen

Sajnos kár volt megnézni!

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Utálom azokat a filmeket, aminek nincs eredeti története. A lényeg: a végén győzött a leszbikus szerelem...gratulálok, egy nagy rakás sz...

0