Feketék fehéren

Feketék fehéren

White Chicks

Kevin (Shawn Wayans) és Marcus Copeland (32242#), a nyomozó testvérpár elkövetett már néhány baklövést karrierje során. Legújabb bevetésükön álruhában kell teljesíteniük, ha kudarcot vallanak, könnyen az állásukba kerülhet. A bevetést Elliot Gordon (Frankie Faison) vezeti, akinek bizony… Több

Premier (HU): 2004.10.07. | Netflix (2022.10.01.)

2024.02.25 Jocpappa

10/7

Az egyik legjobb vígjáték ever. Ha ma nézném elsőre, nem valószínű, hogy tetszene, de nem tudom leválasztani a gyerekkori élményekről. 2000-es évek vibe, amikor még minden rendben volt. Szétröhögtem magamat rajta most is, vagy tizedjére.

2016.08.05 mamiéstöti2

Nagyon jó vígjáték a Wayans fivérek legjobban kidolgozott vígjátéka.

2015.08.22 rbernadett

Már eleve ez az úgynevezett smink komolytalanná teszi az egészet. De ha ez még nem lenne elég, a film hozzá kellőképp erőltetett és alpári is. Számomra nem ez a humor.

2019.07.23 Ms. Akárki

Zseniális humorú vígjáték. Az alap annyira nem bonyolult, FBI beépül, hogy lekapcsoljon egy merénylőt, de ahogyan épülnek be az a nagy szó. Két fekete színész, fehér szőke gazdag csajszivá maszkíroznak. Sírok még mindig amikor ruhákat vásárolnak. Már csak azért a jelenetért is érdemes megnézni a filmet.

2018.08.30 Norbert93

Talán külföldön nem hozott hatalmas sikert és az IMDB szerint sem jó film, talán csak a magyar szinkron tette naggyá, de számomra a legviccesebb filmek egyike.

A filmet 5 kategóriában jelölték Arany Málna díjra, többek közt a legrosszabb kép, a legrosszabb színész, a legrosszabb rendező és a legrosszabb forgatókönyv kategóriákban.Szerző: LionelMessi10

113,1 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

37 millió dollárból készült a film.Szerző: LionelMessi10