Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Feketék fehéren (2004)

White Chicks

harnas1207 Nézhetetlen  2021. 03. 25.

A film egyik nagy rajongója vett rá a megnézésére, és végül ő kérte, hogy kapcsoljuk ki, mert már neki kellemetlen. 2021-ben lehet, elszállt felette az idő, de számomra 2004-ben is béna lett volna. Tucat amerikai vígjáték. A Gagyi Mami sztori is lerágott csont... Nem én vagyok a célközönség.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Nagyon jó vígjáték a Wayans fivérek legjobban kidolgozott vígjátéka.

rbernadett   2015. 08. 22.

Már eleve ez az úgynevezett smink komolytalanná teszi az egészet. De ha ez még nem lenne elég, a film hozzá kellőképp erőltetett és alpári is. Számomra nem ez a humor.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Zseniális humorú vígjáték. Az alap annyira nem bonyolult, FBI beépül, hogy lekapcsoljon egy merénylőt, de ahogyan épülnek be az a nagy szó. Két fekete színész, fehér szőke gazdag csajszivá maszkíroznak. Sírok még mindig amikor ruhákat vásárolnak. Már csak azért a jelenetért is érdemes megnézni a filmet.

Norbert93   2018. 08. 30.

Talán külföldön nem hozott hatalmas sikert és az IMDB szerint sem jó film, talán csak a magyar szinkron tette naggyá, de számomra a legviccesebb filmek egyike.

Norbi   2018. 07. 24.

Beteg film annyi szent...ez a fajta humor vagy nagyon rossz, vagy brutálisan ütős. Szerencsére a jó véleményírók oldalán állok. Vigyázat! Súlyos, maradandó károsodást okozhat ez a film a nevetőizmokra (már ha van ilyen) ..:D

MMcFly2015   2017. 04. 14.

2004 óta nem kis idő eltelt, és a vígjátékok színvonala is lesüllyedt. Mára már az altesti, és undoritó poénokon nehéz röhögni, inkább bosszantó, mint tényleg humoros. Viszont akkoriban ez a vígjáték, még merészebbnek - rendhagyóbbnak tűnt, ami miatt... több»

A filmet 5 kategóriában jelölték Arany Málna díjra, többek közt a legrosszabb kép, a legrosszabb színész, a legrosszabb rendező és a legrosszabb forgatókönyv kategóriákban.

(LionelMessi10)

113,1 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

37 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

A Vandergeld családnév Holland eredetű, vagyonost jelent.

(AngelCass)

Korábbi ötletek szerint a film Az elfújta a szél című novella modern, Beverly Hillsben játszódó feldolgozása lett volna.

(ps)