Feketék fehéren

White Chicks

2024.02.25 Jocpappa

10/7

Az egyik legjobb vígjáték ever. Ha ma nézném elsőre, nem valószínű, hogy tetszene, de nem tudom leválasztani a gyerekkori élményekről. 2000-es évek vibe, amikor még minden rendben volt. Szétröhögtem magamat rajta most is, vagy tizedjére.

2016.08.05 mamiéstöti2

Nagyon jó vígjáték a Wayans fivérek legjobban kidolgozott vígjátéka.

2015.08.22 rbernadett

Már eleve ez az úgynevezett smink komolytalanná teszi az egészet. De ha ez még nem lenne elég, a film hozzá kellőképp erőltetett és alpári is. Számomra nem ez a humor.

2019.07.23 Ms. Akárki

Zseniális humorú vígjáték. Az alap annyira nem bonyolult, FBI beépül, hogy lekapcsoljon egy merénylőt, de ahogyan épülnek be az a nagy szó. Két fekete színész, fehér szőke gazdag csajszivá maszkíroznak. Sírok még mindig amikor ruhákat vásárolnak. Már csak azért a jelenetért is érdemes megnézni a filmet.

2018.08.30 Norbert93

Talán külföldön nem hozott hatalmas sikert és az IMDB szerint sem jó film, talán csak a magyar szinkron tette naggyá, de számomra a legviccesebb filmek egyike.

2021.03.25 harnas1207 Nézhetetlen

A film egyik nagy rajongója vett rá a megnézésére, és végül ő kérte, hogy kapcsoljuk ki, mert már neki kellemetlen. 2021-ben lehet, elszállt felette az idő, de számomra 2004-ben is béna lett volna. Tucat amerikai vígjáték. A Gagyi Mami sztori is lerágott csont... Nem én vagyok a célközönség.

2018.07.24 Norbi

Beteg film annyi szent...ez a fajta humor vagy nagyon rossz, vagy brutálisan ütős. Szerencsére a jó véleményírók oldalán állok. Vigyázat! Súlyos, maradandó károsodást okozhat ez a film a nevetőizmokra (már ha van ilyen) ..:D

2017.04.14 MMcFly2015

2004 óta nem kis idő eltelt, és a vígjátékok színvonala is lesüllyedt. Mára már az altesti, és undoritó poénokon nehéz röhögni, inkább bosszantó, mint tényleg humoros. Viszont akkoriban ez a vígjáték, még merészebbnek - rendhagyóbbnak tűnt, ami miatt... Több

2023.10.15 Lóri Ádámcsik

Régebben jobban tetszett

Megnéztem újból a filmet, de azt kell mondanom, így 20 év távlatából visszatekintve (az eredeti megjelenési időpontra utalva), hogy nem volt már benne annyi poén, mint vártam. Az ötlet jó, a szereplők jók, de az igazi jó poénok elmaradnak. Azóta is a Vanessa Carlton szám megy a fejemben... XD

2018.03.18 NFG

Még kicsi voltam, mikor először láttam! Persze eltanultam belőle jópár csúnya szót és nem is értettem minden poént! Mert azért van benne egy két perverz utalás! Ezek ellenére nagyon szerettem a filmet! (még most is kívülről fújom a jeleneteket) Szem... Több

2018.09.17 vivikejencikelara

Nagyon szórakoztató, vicces film. Vannak azért benne izgalmak, hiába egy vígjátékról van szó. Végig leköti az embert. Többször megnéztem már és sosem unom.

2020.08.24 sammy88

Imádom!

Aki ezt a filmet lehúzza, szerintem nem ismeri a humort. Szerintem nagyon jól eltalált helyzetkomikumok vannak, és ennyit nevetni egy filmen nem sűrűn szoktam. Nyilván a valóságban senki nem hinné el, hogy nők, de könyörgöm, egy filmről beszélünk, és hát ahogy varázslók vagy bosszúállók meg beszélő kocsirobotok sem léteznek, mégis van belőlük film, akkor ezen pont ne akadjunk fenn, hogy el lehet-e hinni, hogy nők, vagy sem. Majd 2 óra kikapcsolódásra lett hivatva a film, azt pont tudja.

2016.10.03 Ghotik

Meglehetősen sablonos vígjáték, ami túl sok újdonságot nem adott. Egyszerű, felejthető film. A színészek alakítása sem igazán győzött meg. Átlagos vagy kicsit inkább átlag alatti film.

2015.04.25 adibandii

Imádom a sztrit,nagyon eredeti és vicces.Nem midennapi,hogy 2 fekete zsaru 2 hülye szőke fehér lánynak öltözik be.De Shawn és Marlon Wayans eztis megcsinálták.Gratula nekik a remek színészkedésért.