Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

alexxx   2018. 03. 16.

Hát, ez a film egy totális mellényúlás, amit leginkább Helen Mirren miatt sajnálok. Valahogy nem akar összeállni, nem tudja fenntartani a figyelmet, és még lassú is. Nagyon nagy kár érte, őszintén szólva sokkal többet vártam tőle.

Evcsi95   2018. 07. 11.

Nagyon szeretem az ilyen témájú filmeket. Pontosan annyira volt hátborzongató, amennyire lennie kellett.

Sheeny004   2018. 05. 17.

Sokan leszólják, nekem személy szerint tetszett. Igaz, többet ki lehetett volna hozni a történetből, és kicsit talán vontatott a film hangulata de akit tényleg érdekel ez a műfaj/sztori az meg fogja nézni. Na és amit ne hagyjunk ki, igaz történet alapján van a film, ki tudja.. lehet azért ilyen mert maradtak a rég elmesélt dolgok mellett.

Bady   2018. 03. 18.

Megmondom őszintén, hogy ez most nem jött be, pedig nagy rajongója vagyok ennek a műfajnak. Gyakorlatilag unatkoztam, nem kapott el a hook, egy pillanatra sem borzongtam meg, pedig ez film az első trailerek alapján tényleg sokkal többet ígért. Nyugodtan hagyjátok ki...

papaja   2018. 03. 17.

Egy tökéletesen feledhető misztikus thriller lett a Szellemek háza. Semmit nem tesz hozzá a műfajhoz, inkább csak elvett belőle. Mirren kihozott belőle mindent, de ez egy gyatra forgatókönyv mellett jottányit sem segít a filmen. Legjobb esetben is csak közepes.

Helen Mirren

A Szellemek háza egy újabb felesleges horror a futószalagról, de legalább helyreállt vele az egyensúly Hollywoodban, és elkészült a fegyverlobbista reklámnak is beillő Bosszúvágy ellenfilmje, ami a fegyvertartásban és -gyártásban látja a legfélelmetesebb szörnyet – és egyformán pocsék mind a kettő. 40/100 több»

A cselekmény összességében szép lezárást kap, ami önmagában értékelendő, hiszen az alkotók a szellemjárta ház legendáján kívül megkísérelnek emberi sorsokat és tragédiákat is átadni a nézőknek, így csempészve mélységet a történetbe, amivel mégis képesek voltak egy koherens és egész történetet megvalósítani. Ennek ellenére a Szellemek háza nem ijesztő és nem is maradandó alkotás. 50/100 több»

A Szellemek háza című filmet szigorúan csak azoknak merem ajánlani, akik beérek évi 1-2 horrorfilmmel, így az ingerküszöbük is meglehetősen alacsony. A tapasztalt mozilátogatók ellenben rettentően unni fogják, hiába raktak meg főszereplőnek egy színészlegendát. 4/10 több»

Helen Mirren egy interjúban elárulta a Winchester-kastélyban található berendezések meghaladták a maguk korát. Sarah Winchester kiépített egy olyan rendszert, amelyen keresztül jelezni tudta az alkalmazottainak, hogy éppen melyik szobában tartózkodik, valamint automata öntözőrendszer működött a télikertben.

(ArpiHajdu és Réci )

A Travel Channel Szellemvadászok című műsor stábja két ízben is forgatott a kastélyban.

(ArpiHajdu és Réci )

Az eredeti Winchester-kastély (amely ma már igazi turista célpont) 40 lépcsőházzal rendelkezik, amelyek közül sok sehová sem vezet, valamint 467 ajtó van benne, ezek közül van ami falra nyit.