Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Szellemek háza

(Winchester)

alexxx   2018. 03. 16.

Hát, ez a film egy totális mellényúlás, amit leginkább Helen Mirren miatt sajnálok. Valahogy nem akar összeállni, nem tudja fenntartani a figyelmet, és még lassú is. Nagyon nagy kár érte, őszintén szólva sokkal többet vártam tőle.

Bady   2018. 03. 18.

Megmondom őszintén, hogy ez most nem jött be, pedig nagy rajongója vagyok ennek a műfajnak. Gyakorlatilag unatkoztam, nem kapott el a hook, egy pillanatra sem borzongtam meg, pedig ez film az első trailerek alapján tényleg sokkal többet ígért. Nyugodtan hagyjátok ki...

papaja   2018. 03. 17.

Egy tökéletesen feledhető misztikus thriller lett a Szellemek háza. Semmit nem tesz hozzá a műfajhoz, inkább csak elvett belőle. Mirren kihozott belőle mindent, de ez egy gyatra forgatókönyv mellett jottányit sem segít a filmen. Legjobb esetben is csak közepes.

gennaddifix   2018. 03. 15.

Az a rossz, hogy ha belegondolok, mennyivel többet is ki lehetett volna hozni ebből a filmből. A szellemek háza egy be nem váltott ígéret...

Vox.hu - Szellemek háza
A Szellemek háza egy újabb felesleges horror a futószalagról, de legalább helyreállt vele az egyensúly Hollywoodban, és elkészült a fegyverlobbista reklámnak is beillő Bosszúvágy ellenfilmje, ami a fegyvertartásban és -gyártásban látja a legfélelmetesebb szörnyet – és egyformán pocsék mind a kettő. 40/100
Filmsomnia.hu - Szellemek háza
A cselekmény összességében szép lezárást kap, ami önmagában értékelendő, hiszen az alkotók a szellemjárta ház legendáján kívül megkísérelnek emberi sorsokat és tragédiákat is átadni a nézőknek, így csempészve mélységet a történetbe, amivel mégis képesek voltak egy koherens és egész történetet megvalósítani. Ennek ellenére a Szellemek háza nem ijesztő és nem is maradandó alkotás. 50/100
Popcorn Project - Szellemek háza
A Szellemek háza című filmet szigorúan csak azoknak merem ajánlani, akik beérek évi 1-2 horrorfilmmel, így az ingerküszöbük is meglehetősen alacsony. A tapasztalt mozilátogatók ellenben rettentően unni fogják, hiába raktak meg főszereplőnek egy színészlegendát. 4/10

A kúria története még Stephen Kinget is megihlette annak idején! Ebből született A rózsa vére 2002-es és az Ellen Rimbauer naplója 2003-as című történetek!

(respect the movies )

A filmben szereplő Winchester ház a valóságban is létezik, San Joseban, Kaliforniában!

(respect the movies )