
Vélemények (26)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de ennél unalmasabb filmet nem tudom, mikor láttam utoljára. Egyszerűen semmi nem történik benne, aztán hirtelen meghal pár ember, és vége. A horror elemek is annyiból állnak, hogy pár másodpercig mutatnak egy-két durvább halált.
**update** A Pearl megnézése után alaposan fel kellett pontoznom, mert azzal együtt nagyon jó egységben van, és a két film együtt remek párost alkot. A teljesség kedvéért itthagyom az eredeti értékelésemet, amit még akkor írtam, amikor a Pearl-t nem ... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
...és ez elismerés. Nagyon kevés horrorfilm az, amibe bele tudom élni magam. Ez egy jó kis retro-hatású film. Az öregek nagyon jól vannak maszkírozva. Kellően visszataszító, undorkeltő a szexuális közeledésükkel együtt... És a végére még két jó poén ... Több
El kell ismernem, pozitívan csalódtam. Véres, bélforgatós horrorra számítottam. Persze azt kaptam, de mást is. Érdekes hangulatú, jó atmoszférájú retro thrillert. A kötelező gusztustalan és perverz részek nem hiányoznak, mégis szórakoztató az alkotás a maga műfajában. Meg fogom nézni a másik két részt is.
Nálam nem ütött akkorát, annak ellenére, hogy egy érdekes dolgot próbált elénk tárni az öregekkel. De tényleg egy eléggé elfeledhető alkotás szerintem. Szerintem lehetett volna extrémebb a film gyilkolászás terén.
Ez egy elképesztően beteg és perverz film volt. Az elejétől a végéig feszült és izgalmas. Olyan 80-as évekbeli hangulatot áraszt. Felhívnám a figyelmet a filmben a vágásokra. Rohadt jól meg van csinálva. Igazi bűnös élvezet. Számomra simán az év horrorja volt. Aki szereti a jó horrorfilmeket, annak ez egy igazi csemege lesz.
Hasonló filmek
Nagyon élveztem ezt a filmet, és lenyűgözött, hogy mennyire emlékeztetett a klasszikus vagdalkozós horrorokra. Van egy igazán jól sikerült lassú bevezető, ahol az első felében bemutatják ezeket a karaktereket, miközben a háttérben lappang egy hátborzongtó érzés. Aztán a második felében a horror igazán elkezdődik.
Hát ez annyira művészi és minőségi akar lenni, hogy belefulladt az unalomba... kiszámítható, semmitmondó film volt, kár, hogy Mia Goth ilyenhez adta a nevét.
A filmet megnéztem. Ha lehet egy horrorfilmre az mondani, hogy igényes, akkor ez az. Ez a szó jutott először eszembe, amikor vége lett. Hasonló, mint a Texasi láncfűrészes legelső filmje. Teljesen átadja a 70-es évek hangulatát. Tetszett a végén az ö... Több