X-Men 2.

X2: X-Men United

2016.08.21 cinderella

Az első X-Men jobban tetszett. Ennek a végét kicsit túl nyújtották, sok volt az ugrálás a különböző szálakon futó cselekmények között, amitől kicsit unalmas lett a vége az akció jelenetek ellenére. Mindazonáltal egy klassz kis film.

2015.08.09 Rikudou6

Zseniális, korszakalkotó, tökéletes film. A színészek nagyon jól játszanak, a látványvilág is jól kidolgozott. Megáll az idő úgy telik el az egész film! Megéri megnézni többször is!

2016.04.29 ukla

Nem hogy hosszabra sikerült ez az epizód de még jobbra is.A szinészek eltalálták ugyanazt a hangsúlyt mint az első részbe.Szórakoztató és látványos.A történet is fordulatos és nem erőltetett.Az új mutánsokat szerettem benne főleg a teleportálót. Csak ajánlani tudom akinek tetszett az első rész.

2015.01.27 sullerb1022

Jó kis film, én nagyon szeretem. Méltó a képregényhez.

2017.10.03 Garfbob10

Azon kevés folytatások egyike, mely szerintem jobban sikerült az előző résznél. Farkas múltja jól ki lett bontva, a mutáns kirekesztettséggel még jobban foglalkoztak, a szereplőkkel sincs semmi probléma. A zene az eredeti trilógiából itt a legjobb, r... Több

2019.07.07 atombence

Harc a végsőkig - Még mindig öregen, de büszkén

Az előző rész folytatása, ugyan abban az univerzumban. Kiváló, érdemes megnézni ezt is.

2015.01.28 PNemeth

Szuper film, visszadaja az x-men hangulatot, nekem tetszett.

2015.01.30 b.szenti007

Kicsit laposabbra számomra a történet, mint az első részben, de ettől függetlenül ajánlom mindenkinek. Nekem alapból szívem csücske az X-men története és ez a film is csak mélyítette bennem ezt az érzést! :)

2015.03.03 balogh.petr

Az összes X-men film közül a kedvencem. A film eleji akció a legjobb akciójelenetek egyike, amit valaha láttam. Tele van ötletekkel a film, és megvalósítás is nagyon jó.

2014.11.23 julisX

Az egyik legjobb szuperhős mozi, az X-men 2 egy megnyerő alkotás remek alakításokkal. Singer kétségkívül a műfaj egyik nagymestere.

2017.10.21 Magnus

Az én véleményem szerint sokkal jobb ez a film mint az első rész! Jobb sztori, jobb karakterek!

2016.06.14 gandalf01

Igazán kiemelkedő tehetség szükséges ahhoz, hogy negyven év X-men anyagából egy koherens, remekül megszerkesztett történet álljon össze. Bár néhol erősen érezhető, hogy ez a történet csak előkészít egy következőt, azonban ha ettől eltekintünk, kiválóan fogunk szórakozni.

2018.09.28 migoras

A X2 kissé frusztrálóra sikeredett, a mélyebb filozófiai gondolatok olykor elnyomják az akciót, ami ugyan érdekes történetet formál önmagában, ám a film kevésbé köti le a figyelmet. Markánsabb akciójelenetekkel sokkal izgalmasabb lehetett volna az egész.

2015.10.12 Sziszi

Singer és a forgatókönyvírói remekül értenek a dolgukhoz, ér tudják mennyit érnek az érdekes fordulatok a történetvezetésben. Mindezt ki is aknázzák a film során, létrehozva egy várakozáson felüli alkotást.