Zuhanás

Zuhanás

The Fall
dps

Rob Walker sikeres kaszkadőr a '20-as évek Los Angelesében, ám egy baleset következtében kórházba kerül, és úgy tűnik, többé nem lesz képes felkelni az ágyból. Egyetlen vigasza, hogy megismerkedik a kórházban egy lánnyal, Alexandriával, aki csodálatos történetekkel szórakoztatja őt. Ketten… Több

Rendező: Tarsem Singh
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Dél-afrikai Köztársaság, India
Premier (HU): 2008.10.09.

2018.12.16 elekm90

Elképesztő a film látványvilága, nagyon szépek a képek/helyszínek, látszik Tarsem keze nyoma. A Roy által mesélt sztori néhol egy kicsit túl mesés, bár ez valószínűleg a kislány fantáziájának tudható be. Számomra az átmenetek valóság és fikció között... Több

2017.10.14 Deku

Hát egyszer éppen sikerült végig néznem de ez tényleg nagyon fantáziátlan lett. Ez valami pusztulat volt totális káosz és rémes volt amit elkészítettek. Ez persze az én nézőpontom, nekem nem tetszett és slussz. Semmiképpen nem javaslom megnézésre de mindenki maga tudja.

2017.02.05 hszpp

Elsőre egy borzalmas kepivilag,fantázia,s katyvasz összessége. Azonban minel többször nezi meg az ember, annal jobban beleszerelmesedik. Csodás felvételek,különleges iro,s rendező. Elmondhatatlan csoda ez a film:)

2015.05.04 Milanman

Látvány és történet valami olyan egyedi kombinációja, amit nagyon ritkán látni mozivásznon. Felejthetetlen, szívbemarkoló alkotás.

2016.10.17 hell.l

Ez nagyon szép történet. Vizuálisan is nagyon jól meg lett jelenítve. Egyedi, elgondolkodtató, magával ragadó a története. A színészek nagyon jól szerepelnek és a rendezés is kiváló.

A rendező szerint a film sajátos látványvilága ellenére nem voltak vizuális effektek a filmben.Szerző: kázsé

A filmet 28 országban forgatták 4 évig.Szerző: kázsé

A varázsszó, amit Alexandria ismételget, "Googly", a produkciós iroda neve.Szerző: kázsé

Peter Jackson a Facebookon azt írta, azért választotta Lee Pace-t Thranduil király szerepére a Hobbitban, mert látta az alakítást, amit ebben a filmben nyújtott.Szerző: kázsé