Legutóbbi vélemények

Interstellar után szabadon... vagy mégsem?
A Hail Mary-küldetés az egyik film, amire majdnem egy évet vártam. Aki az Interstellarhoz hasonló filmet várt, mint én, annak rossz hírem van: a 'mindmeghalunk narratíva már bevált recept, i...Több
2026.04.24. 18:48 / Majorkas
0
Valóság ihlette sztori realisztikusan bemutatva. Helyenként igen kemény a film. Hasonló témájú filmek közt kiemelkedő. És ez a jó sztori mellett igencsak köszönhető a színészek teljesítményé...Több
2026.04.24. 18:33 / SaSa
0
Hát az első rész után nézni ezt olyan, mintha egy finom csirkekpaprikás után száraz kenyérhéj lenne a desszert. Szerintem ezzel el is mondam mindent, amit erről a filmről gondolok....Több
2026.04.24. 18:30 / SaSa
0
Könnyed hétvégi film
Sandra B szerintem igazán jó színésznő. Komolyabb szerepben is jó, romantikus filmekben is jó...de nekem a vígjátékokban tetszik leginkább. Valahogy jól áll neki a bénázás...Ezt a filmet töb...Több
2026.04.24. 18:28 / SaSa
0
Lerágott csont az egész, egy alaptörténet sokszori újrafilmesítése.
2026.04.24. 17:41 / SzupiMester
3
Amikor ez a film készült, akkor nagy divatja volt ezeknek a parajelenségeknek, papapsychológiának, kézrátétes gyógyításoknak és egyebeknek. A témája miatt nem igazán tudtam beleélni magam, a...Több
2026.04.24. 16:22 / SaSa
0
Pedig annyi, de annyi pozitívum érvelt eme sorozat mellett, hogy belevágtam, mint például a kedvelt színészeim: Elizabeth McGovern, William Fichtner, aztán nem mellesleg Anne Rice vámpírkrón...Több
2026.04.24. 16:20 / Kittikee
0
Rég láttam ilyen izgalmas filmet,fergeteges a színészi játék és csodásak a felvételek is a vadonban!
2026.04.24. 16:02 / Niki387659
0
Nem győzött meg.
A helyszínek, a kamerahasználat, a karakterek. Vérzik ez mindenhonnan. Van egy éppen csak használható sztori gyenge megvalósítással. Nincs ritmusa sem. Állva is ül. Volt rendező? Esetleg bár...Több
2026.04.24. 15:22 / puszpang
0
Kemény mű.
A hangulata nem a képi megjelenítésben van. Rásüthetném, hogy ez egy sokadik testrablós feldolgozás, és talán nem is vagyok messze ettől. Van némi társadalomkritikai vetülete is, de szigorúa...Több
2026.04.24. 13:34 / puszpang
0

71 2026

/ Sorozat / dráma | thriller

Nem volt rossz...
A Tisztátalan című minisorozat számomra tipikusan az a kategória, ami már az első percekben beszippant, és végig fenntart egyfajta nyomasztó, mégis izgalmas feszültséget — majd a végén egy k...Több
2026.04.24. 12:31 / Elysia Kova
0
Áhhhh... ha ezt így folytatják évenként... zseniális!!!! :D Nagyon várós volt a 2. évad, és különösképp örülök, hogy évente van, és remélem, lesz is (ami a 10. rész befejezése után várható l...Több
2026.04.24. 11:46 / Kittikee
0
Amikor elolvastam a sorozat címét és a rövid ismertetőjét, nagyon hezitáltam, hogy megnézzem-e vagy ne nézzem-e? Azután a férfi főszereplő személye – akit már láttam például "A szerelem íze"...Több
2026.04.24. 09:17 / [email protected]
0
Lény lényeg nélkül
Őszintén megmondom: nagy csalódás számomra ez a film. Régóta a várólistámon volt, de jobb lett volna, ha ott porosodik örökre. Olyan semmitmondó az egész; az érdeklődésemet a félidő előtt el...Több
2026.04.24. 02:32 / Haza-faló
1
Látványos, de ezen kívül semmi jót nem tudok mondani róla. Alig történt valami az egész filmben.
2026.04.24. 01:00 / Török389133
0
Legjobb alkotás
Igazi hazai korai HBO-s gyöngyszem. Elfogult vagyok, igen. Szórakoztató vígjáték, hatalmas szövegekkel. "- Davey! Ez roppant izgalmas. Adva van egy élet-halál szituáció, ahol a megoldás kulc...Több
2026.04.23. 23:47 / puszpang
0
Közösségi trauma oldása szentelt vízben (és szoborkönnyben)
Szép film. A képek, a hangok, a remek szinkron és a nyugodt nyelvezet végig élvezhető. A téma feldolgozható, a trauma nem. De a hozzáállás sokat segíthet. Érdekes megoldás a lövések hangjána...Több
2026.04.23. 22:55 / kisslujo
0
Mi, nézők mint kívülállók
Úgy sejtem, hogy Joachim Trier ezt nem nekünk csinálta, hanem saját magának. Remélem, hasznos volt önmaga számára, mert mi ne mentünk túl sokra. Különben technikai értelemben színvonalas mun...Több
2026.04.23. 22:18 / Ahoj poplacsek
0
Nem az én világom
Nem az én világom. Nézhetetlen.
Nézhetetlen 2026.04.23. 21:48 / Antal
0

86 2017

/ Sorozat / dráma

3/10 nagyon rossz
Egy nézhetetlen gagyi. Tele van ezekkel a négerekkel, akik fehér nőket futtatnak. Igazi nagymenő viselkedés. Nagyon kivagyi amerikai sorozat. 1 rész feléig bírtam. Nem ajánlom. 3/10, de csak...Több
2026.04.23. 19:13 / László404756
0