Zelegor
Stark Sands
Clark Gregg
Hilary Swank

Egy baljós éjszakán egy fiatalember mobiltelefonján beszél valakivel. Részeg mint a csap, a rádióból üvölt a zene, de ő csak száguld az úton. A műszerfal digitális órája szerint a pontos idő 11:13. Váratlanul a semmiből valami a szélvédőnek csapódik iszonyú robajjal! Nem egy szarvas, az már biztos. 11:14-re vált az óra. Ez az a perc amely sok ember életét megváltoztatja Middletonban.

Rendező: Greg Marcks
Író: Greg Marcks
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2008.04.09.

2024.02.04 Zelegor

Nem egy nagy durranás, de nem is átlagos. Maga a film felépítése nagyon kreatív, példa nélküli módon van összerakva. Ugyanakkor leginkább azt tartom érdekesnek, hogy végső soron semmi értelme nem volt a történetnek, mondanivaló nélküli, mégis bejött,... Több

2020.09.17 VvV

Nagyon szeretem az olyan filmeket, amely játszik az idővel. Sorsok múlhatnak perceken, sőt akár másodperceken. Erre van kihegyezve a film is.

2020.01.25 indingo

Jól összerakták a filmet, ahogy a több szálat egymás mögé rakták a készítők, majd a legvégén minden összekapcsolódik. Érdekes film, de csak egyszer.

2020.02.10 Szilonka

Eseménydús film. Tetszik hogy a kezdeti zavarosságból a végére összeáll egy kerek, nem mindennapi történet.

2022.02.15 Di Canio

Ez a film, mikor először láttam, teljesen meglepett. Másodszorra nézve egyszerűen zseniálisan van összerakva. Egymás után jönnek a meglepetések, kinek mi a szerepe, sose tudhatod, mi fog következni, amíg a végére összeáll az egész.