28 héttel később

28 Weeks Later

2023.11.29 drg0602

Ez már nem olyan jó, mint az első rész, de azért ez se rossz horrorfilm. Jeremy Renner nagyot szerepel ebben a film is. Amúgy sincs gond a színészi teljesítményekkel, minden színész jól teljesít szerintem. Mint folytatás, nem sikerült rosszul, de azt... Több

Jó film. Az első perctől az utolsóig a hatalmában tart, és elhiteti velem, hogy itt a világvége... Jó a rendezés, szépen megkomponált képsorok, és jól sikerült a színészi játék. Ajánlom mindenkinek.

2015.07.02 dulkap

Ha nem lenne benne az a rengetek logikai buktató és a végére már öncélúvá váló brutalitás, akkor adnék rá egy 8-ast. Így viszont csak 4,5 egy 10-es skálán.

2019.03.01 dailyfilmsan

Kicsivel gyengébb mint az első rész. A legnagyobb baja a filmnek a logikátlansága, és jó sok kellett hogy újra be tudják indítani a járványt. Mindenesetre ha az első rész tetszett akkor nézd meg mert az elemek és a mozgatórugó az egy és ugyan az mint a 28 nappal később -ben, de nem lesz annyira jó mint az.

2020.10.29 elekm90

Szerintem egész jó volt, bár elmaradt az első résztől. Kicsit más is volt a koncepció, itt már látszott a nagyobb költségvetés, ezáltal sokkal inkább az akciókra helyezte a hangsúlyt az egyedi hangulat rovására.

2018.11.26 Márton

Egy jó folytatás, de...

A 2002-ben bemutatott Danny Boyle által rendezett 28 nappal később című film, nagy kedvencem volt, ezért az öt évre rá érkező folytatásával szembe, nagyok voltak az elvárásaim és tulajdonképpen nem nagyon okozott csalódást a film! Persze nem venném e... Teljes kritika

2023.04.12 Gamehun638

Talán itt jött be az akkori nagy divatos rángatjuk a kamerát és 1-1 másodperces képfoszlányokból kell látni valamit. Átlag, de jó alkotás.

2016.04.21 Zsceeeka

Nagyon tetszett a film , nem is olyan régen láttam először . Nem igazán szeretem ezeket a zombis- apokaliptikus filmeket, de ezt kiemelném a többi közül, mert nagyon-nagyon tetszett. Elgondolkodtató, izgalmas.

2022.03.10 Dinácska

Szerintem ez a rész sokkal jobb lett az előzőnél.ebben rengeteg jó rész volt, a másikban nem sok volt, bár ez a kamera ide-oda "dobálás" nagyon nem jött be, ahogy Carlyle alakítása sem. Ő volt a legrosszabb benne. Egy jó átlagos zombis-üldözős-menekülős film.

2017.09.19 SzFa

Pont olyan jó mint az első rész, végig izgalmas, nagyon élvezhető alkotás. Kihagyhatatlan a zombiapokalipszis filmek közül. Többször is végig nézhető jelenetek. Jól megformált zombik, jó színészi alakítások.

2015.09.28 Loborg

Az első résznél gyengébben sikerült és néhány következetlenség is előfordul benne. Ettől függetlenül élvezhető kis film ez, de azért az első résszel nem veszi fel a versenyt.

2016.09.05 Bob

Az első rész sokkal élvezhetőbb volt, mint a folytatás, de ez is elég jó zombis film lett. 10-ből 7-et adnék rá, mert a végén *SPOILER:* az a mészárlás felesleges volt.*SPOILER VÉGE*

2016.02.12 Balint

Szeretem a Zombis filmeket de ebből nekem valami igen csak hiányzott, csodálkozom, hogy sokaknak tetszik de nekem teljesen felejtős lett :S

2015.10.21 VérAlex

A 28 nappal később a lenagyobb csalódást okozó folytatás, amit valaha is láttam.