365 nap

365 nap

365 dni

Massimo Torricellinek, a szicíliai maffia fiatal és jóképű vezérének nincs más választása, mint átvenni a szervezet vezetését az apja meggyilkolása után. Laura egy varsói luxusszálloda értékesítési igazgatója. Sikeres karriert tudhat magáénak, de magánélete mentes a szenvedélytől. A nő tesz… Több

Ország: Lengyelország
Premier: 2020.02.07. | Netflix (2020.06.09.)

2023.12.27 Viktória401828

Klisé

Az egész egy klisé sorozat, amit próbáltak nagyon erotikus köntösbe eladni. Ami miatt szerintem jó volt a film, hogy tökéletes példája volt a manapság divatos és tucat egészségtelen kapcsolatoknak. Amikor valaki sebezhető, erre a másik fél olyan szinten ledominálja és elnyomja a hamis biztonságérzettel, amit felé mutat, hogy az a szerencsétlen azt se tudja, fiú-e vagy lány, és csak azért, mert „valaki foglalkozik vele” (tök mindegy, hogyan), azt hiszi, ez az igaz szerelem. Ezt nagyon jól elkapták, és elgondolkodtató.

2020.06.13 HE7EDIK Nézhetetlen

Ha a lengyel filmipar megrázza magát... kb. ennyit tud produkálni. Amúgy én sosem értettem ezen filmek létjogosultságát, mert ha az ember dugást akar nézni, na arra találták ki a pornófilmet amúgy, csak az alibi sztorit nem nyújtják ennyire. mint ebben a fosban.

2020.08.20 Szilonka

A Szürke ötven árnyalata lengyel kiadása, bár a története nem hasonlít, mégis ugyanaz a téma. Szexszel akarnak eladni egy gyenge sztorit.

2022.02.28 JRD

Gyenge könyvből gyenge film... de nem is emiatt nézzük meg!

Mára ikonikussá vált a 365 nap. Egy ideig ki felvállalta, ki nem, de aki tehette, megnézte. Egy gyenge történet (inkább amolyan stílustalan ponyvaregény), benne szoftpornóval. Stílustalan könyvből készült kasszasiker (mint általában az ilyenek)! Igazi rosszfiú, ki gond nélkül öl vagy - ahogyan a történetben is teszi - rabol el valakit. Hogy sármos, az tagadhatatlan, hogy jó teste, naná. Hogy agresszív. Még szép, hiszen maffiózó. És egy igazi vadmacska, aki egy ilyen helyzetben is szinte képtelenül vakmerő fogvatartójával szemben. Az ő "szerelmükről" szól a történet. A vadmacska meghódításáról (aki valljuk be, kevéssel is beéri, de attól még izgató az agresszor elszántsága). De azért legyünk tisztában azzal, hogy igazából a való életben egy ilyen kapcsolatnak semmi köze nincs a szerelemhez... de ez itt a szirupos ponyvaszakasz, és mint olyanon, elcsöpögünk egy kicsit. Szórakozásnak jó. Mondanivalója nem sok van. A rossz angolsággal beszélt szöveg sem ad hozzá semmi pluszt, sőt... Összességében gyenge színészi játék, valamelyest jó rendezés, színvonaltalan történet és szex. Nos (főleg csajok), aki még nem nézte meg, egyszer nézze meg mindenképp! Mert Morrone segge önmagáért beszél! Jó szórakozást!

2020.09.07 MP170506

Ez a film... Akartak valami nagyon ütőset, valami nagyon erotikusat, de semmi nem jött össze belőle. Nagyon gáz a történet, nekem a színészek se voltak igazán hitelesek. Egy felejthető alkotás lett.

A Pro Empower nyílt levelet írt, remélve, hogy a filmet eltávolítják a streaming webhelyekről, beleértve a Netflixet is. Szerző: hp

Michele Morrone tagadta, hogy valóban megtörtént az aktus a kamerák előtt. Szerző: hp

Mielőtt megkapta volna a film forgatókönyvét, Michele Morrone felhagyott film- és televíziós karrierjével, átesett egy váláson, súlyos depresszióban szenvedett és kertészként dolgozott egy apró észak-olasz faluban.Szerző: hp

A filmkészítők elmondása szerint mindent megtettek annak érdekében, hogy a szexjelenetek hitelesek legyenek.Szerző: hp

A film Mabel "Don't Call Me" című száma hallható, amikor Olga (Magdalena Lamparska) és Laura (Anna Maria Sieklucka) bemegy a klubba.Szerző: hp