A beavatott

Divergent

2017.06.30 Plisetsky

Filmként nagyon jó volt, de ismét a könyvhöz hasonlítva, nekem gyengére sikerült. Ezért is igyekeztem úgy pontozni, hogy ne hasonlítgassam állandóan az eredetihez, hiszen nem lehet mindent beletenni. Viszont az mindigis furcsa volt számomra hogy egy ... Több

2015.03.08 Rayman102

Kicsit érzelgős, de ettől eltekintve nem egy rossz film. Izgalmas és érdekes története van. Várom a folytatást.

2017.02.19 clay00

Na ez az első rész még jó volt! Látványos, akció és jó pasi! Ennél többet nem adott, de nem is feltétlen kellett neki. Jó példázza a film azt is, hogy az ember nem ismer határokat céljai megvalósításában.

2015.04.23 superxaba

Az útvesztő és az Éhezők viadal mellett ez egy másik tiniknek szóló mozifilm, amelyik sajnos megint sorozatot fog csinálni a moziból, de nem egy rossz film, hátha a következő részek még jobbak lesznek!

2015.06.19 kovi23

Nekem nagyon nem tetszett, pl. ha egy olyan fejlett technológiával rendelkező világban, ahol simán bele lehet látni és menni - egy szál elektródával - mások gondolataiba, tök logikátlan és halál béna, hogy az első, döntő tesztet egy szál trikós csaj... Több

2018.03.30 NRD

A film érdekes és izgalmas. De izgalmasnak nagyon az. Nagyon tetszett az is, ahogy eldöntik, hogy melyik csoportba kerül. Bár szerintem sokkal hihetőbb lenne, ha nem lett volna kedves a segítő.

2015.08.21 Moria99

Nincs még egy ilyen film az biztos. A maga nemében kiváló alkotás. Elképesztő a látvány és úgy kompletten az egész csodálatos. Engem teljesen elbűvölt így nem is volt kérdéses, hogy jól szórakoztam.

2015.03.12 mimi

A könyv alapján szerintem többet is ki lehetett volna hozni belőle. A főszereplő színésznő meg egyenesen idegesítő. Egy egyszerű elcsépelt tucatfilm, nem győzött meg, így ajánlani sem tudom.

2016.07.27 feketerigous

Szerintem nagyon jó film. Mielőtt megnéztem úgy gondoltam, hogy biztosan csak egy újabb éhezők viadala másolat film. Végül mikor végignéztem már nem ezt gondoltam a filmről, persze a témája 'hasonló' de mégsem ugyan ilyen. Izgalmas történet! :)

2015.06.09 Skarsh

Szerintem az ilyen és hasonló filmeknek, amik az Éhezők viadalának farvizén akarnak lavírozni, nincs annyira létjogosultsága. Számomra unalmas ez a kitaszított, társadalmi normákkal szembemenő lázadó fiatalság története. Egy-két látványos jelenet van... Több

2015.03.24 szafffy

Kétkedve kezdtem bele a filmbe, de végülis nem okozott csalódást. Elvont, futurisztikus, izgalmas és érdekes sztori szimpatikus, szeretnivaló színészekkel.

2015.08.20 Filmzabáló

A beavatott egy tinifilmbe oltott posztapokaliptikus környezetben játszódó szociodráma, egy csajjal a főszerepben, és ennyi. Sajnos! A látványra nem lehet panasz, a kerítéssel körülvett város pusztulása jól mutat. Az egyes társadalmi csoportok tere é... Több

2017.01.13 holnaputan

A film első egy órája tetszett, után eléggé sablonos lett és közhelyes. A további részek pedig még rosszabbak lettek.

2015.06.17 nikiszalanics

Határozottan jó és elgondolkodtató film. Az biztos, hogy a film megnézése után mindenképpen elolvasom a könyvet/ könyveket, mert így sok részlet igen csak homályban maradt. Szépen felépített, izgalmas film, ami végig lekötötte a figyelmemet.Jók a színészek, különösen Shailene Woodley.