A beavatott

Divergent

2015.06.02 era93

Kellemes csalódás volt a film. Félő volt, hogy talán túl klisésre fogják a történetet de szerencsére nem így lett. Nagyon érdekesen kialakítottak egy rendszert az emberek között. Erősen utalt a film arra, hogy a fejesek szeretnék megszabni mások gond... Több

2015.07.16 Pillcsi

Nekem tetszett, teljesen bele tudtam képzelni magam a csaj helyzetébe.Ami nekem bejött, azok az ugrások! Azokat ki kellene próbálni. :D A vonatra, vonatról, meg az épület tetejéről, meg amikor az éjszakába siklanak, bele a közepébe, tiszta adrenalin.

2015.06.29 macikutya

Hál istennek először a könyvet olvastam, mert úgy gondolom, hogy Aki nem olvasta a könyvet, elég sok rész homályos maradhat neki. Elég gyorsan halad a cselekmény, de viszont a színészek jók, és a látvány is szép,de olvasni kell hozzá a könyvet.

2016.10.24 malnaturmix

Az eleje tetszik, de megnéztem volna, hogy miként jutottak el odáig, hogy kialakultak a csoportok. utána már kiszámítható és sablonos.

2015.06.04 miska1967

Nekem tetszett a film. A színészek jók, a látvány szép, maximálisan elégedett voltam vele, és a zenével is. Számomra üzenettel is bírt a történet: találd meg önmagad. A beavatottak tudják: minden illúzió, nem a valóság. A valóságban nincs félelem, n... Több

2016.02.16 dóri

Elvonatkoztatva attól, hogy sok helyen az Éhezők Viadala koppintásának titulálják, sem sikerült megfognia. Valahogy kiszámítható az egész történet. Egy lázadó tinédzser, egy bús szép fiú és ellenük a világ, nem túl eredeti még akkor sem, ha mind ennek a helyszínéül egy utópisztikus társadalmat választunk.

2015.12.28 Luxury

Nem gondoltam, hogy ennyire lenyűgöz a film. Nagyon szuper a történet, ha nem lenne ki kellene találni :D A színészek nagyon ügyesek, a sztori megvett engem.

2015.02.11 S.Marika

Itt a tinilányok kedvence film receptje: az alfahím csávó beleszeret a csajba+egy egyszerű kitalált rendszer, ami ellen lázadni kell+sok gyilkolászás egy trilógiába rendezve(aminek rendszerint két részre osztják az utolsó részét)

2016.04.17 Kate Rainbow

Az első rész lenyűgözött. Nagyon szépen volt felépítve a történet. Vagy százszor megnéztem már, és még legalább ennyiszer meg is fogom. Nagyon tetszik a csajszi bátorsága. Könyvben nem olvastam és nem is fogom, mert azt sosem célszerű. De egy biztos bátran ajánlom mindenkinek!

2016.07.01 punktum

A sorozat egyetlen értékelhető része. Érdekes és látványos, ahogy bemutatja a világot

2015.08.26 csongi888

Szerintem jó film. Én alapvetően úgy mérem a filmeket, hogy félbe tudom-e szakítani, vagy sem. Ezt nem tudtam. Érdekes az alapötlet. El lehet gondolkodni az emberi természetesem, és azon, hogy mivé tudjuk alakítani a világunkat. Mitől jó, vagy rossz ... Több

2015.03.30 dubzsu

Ötletgazdag film, érdekes utópisztikus világot mutat be, sok kalanddal, és felettébb izgalmas látvánnyal.

2015.05.11 july

Nagyon látványos, jó film, mellőzi a közhelyeket, a regényből sok mindent átvesz, az alaptörténet igen ötletes. A szereplőkre ráöntötték saját szerepüket. Ajánlom mindenkinek!

2016.02.25 BlaBlaBla

Ez az első rész még érdekes volt. Magának a világnak a bemutatása, a különböző csoportokba osztásos kiválasztásos dolog látványos és hihető volt. Amikor a lány már a "banda" tagja lett, meg a vonatra ugrálás már unalmasabb.