A Bourne-csapda

The Bourne Supremacy

2023.06.22 JRD

A Bourne-trilógia újabb remeke

Bevallom, anno az első rész mellett számos esetben elmentem. Ha adta a tévé, átkapcsoltam. Aztán úgy esett, hogy nem tudván mit is nézek, beleragadtam az első rész nézésébe. Mikor ráébredtem, hogy a Bourne-rejtélyt nézem, kellemesen csalódtam. Úgyhogy teljesen az elejétől megnéztem, majd pedig a másik kettő részt is. Matt Damon számomra az örök balek kölök, de ebben a szerepben rácáfolt. Jó volt. Brutál jó. Úgy gondolom, hogy ez egy olyan film, ami után érdemes elolvasni a könyvet is. Ám kinek milyen az ízlése. Szerintem érdemes a figyelemre, bármely részről is beszélünk. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

Elképzelhető hogy számomra kifulladt a sorozat.Persze,látványos,akciódús,és a sztori is rendben van,de nekem nem igazán jött át.Ettől függetlenül Damon jó színész.

2019.06.27 indingo

Aki látta az előző Bourn-rejtélyt mindenféleképpen nézze meg hisz ez is egy jól összerakott film.

2017.07.15 Deku

Ezeknél a filmeknél nekem valahogy még nem volt szimpatikus Matt Damon mint inkább a mostani frissebb filmjeiben. Így sajnos ez a film sem volt kedvező számomra.

2018.01.11 HercegPeter

Minőségre ott folytatódik , ahol az első abbamaradt. Komolyabb különbséget nem is nagyon tudnék elmondani. Így, hogy egymás után néztem meg az első és a második részt, nem látok semmiféle minőségbeli különbséget. Az első sztorija talán picit rejtélye... Több

2019.04.12 MidoD7

Profi munka és ennyi. Mindig is a komoly stílus egyik legnagyobbjának gondoltam, és tartom is. Leköti az ember figyelmét, kalandos vonalvezetéssel fűszerezve. Bátran nézd meg!

2018.03.03 kevelin

Ugyebár sorozattá bővült a film (eddig 5 része van) ez az második. végre egy olyan akciófilm ami nem csak arról szól hogy hányan halnak meg és hogy mindent és mindenkit szétlövünk. van mögöttes tartalom kell gondolkodni együtt vagy feszült a főszerep... Több

2016.01.16 TribeBubu

Ritka az ilyen, de ez sokkalta jobban tetszett, mint az első rész. Kicsit komolyabbnak tűnik és az előzmény szálaiból szövődik az új bonyodalom. Az első részre jellemző intenzitás és ötletesség itt is visszaköszön. Így kell folytatni egy sikeres filmet!

2017.01.16 Gigi

Szeretem a trilógia minden darabját, pedig az akciófilm nem az én műfajom. Ennek viszont cselekménye, logikus történetvezetése is van, nem csak a látványos akciójelenetekre épít. Matt Damon hozza a formáját, és bár őt sem a sokszínűségéért szeretem, ... Több

2021.11.13 acura steve

Az összes része közül szerintem ez a legjobb!

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Szuper esti akciófilm, van benne minden, ami egy ilyenbe kell. A rendezés és az operatőri munka nagyon jó, a vágás nagyon jól sikerült és remek ritmust ad a filmnek. Verekedés, menekülés, tűzharc, autós üldözés, az összes klisét elhasználja a film, de nem rosszul. Nem lesz évtizedes klasszikus, de párszor bőven nézhető.

2018.07.06 oneminute

Minden Bourne filmet láttam. Elgondolkodtató, hogy mit tesz a rendszer, ha nem a jó oldalon áll az ember. Milyen technika áll ma már a rendelkezésre, ami bárki ellen bevethető. Gondolkodásra ad okot.

2017.05.29 Zoer8993

Az összes része kiváló és izgalmas. Ezen kívül nagyon bejött az, hogy gondolkodtató és nem pedig lapos egyszerű akciófilmet dobtak össze. Matt Damon a legjobb alakítását hozta.

2015.10.30 fcbnandi

A többi részhez képest ez a rész is nagyra sikeredett, de nem is vártam mást. Matt Damon egyik kedvenc színészem így alapból kötelező volt megnéznem. Ajánlom