A csodálatos Pókember

A csodálatos Pókember

The Amazing Spider-Man

Peter Parker (Andrew Garfield) magányos, kicsit talán szótlanabb kortársainál, de egyébként egy teljesen átlagos gimis srác. Szüleit fiatal korában elvesztette, ezért Ben bácsi és May néni gondoskodik róla. Petert egyre jobban kezdi érdekelni a múltja, és amikor megtalálja apja régi… Több

Rendező: Marc Webb
Premier (HU): 2012.07.12. | Netflix (2023.05.15.) | Disney+ (2023.11.15.) | HBO Max (2023.11.15.)

2022.12.26 bkzsani

Ha nem láttam volna az első trilógiát, akkor azt mondom, egész jó film. De így elég sok furcsaság van számomra.

2018.12.03 mamiéstöti2

Egyébként se vagyok egy nagy Marvel rajongó, de az ő általuk készített filmek közül ez az egyik leggyengébb.

2018.04.26 indingo

Minta néhány évente kötelező volna Pókemberes filmet forgatni. Mindig találnak egy aktuális szereplőt késztenek vele pár rész és annyi. Andrew Garfield elég esetlen Peter Parker volt számomra.

2016.06.26 Thibo84

Végre egy olyan Pókember és Peter Parker karaktert kaptam ebben a filmben, mint a képregény füzetek lapjain van. Még akkor is humorizált, amikor kilátástalan volt a helyzete.

2017.09.24 Deku

Ezt a filmet nem tudták annyira jól megalkotni mint azt vártam ez pedig kellemetlen perceket okozott Pedig nagyon vártam a filmet de nem volt jó. Egyszerűen rémes volt. Kár érte pedig.

A filmben Dr.Connors fia is feltűnik egy törölt jelenetben.Szerző: Timo93

Andrew Garfield a forgatási szünetekben helyi fiatalokkal basebollozot, teljes Pókember felszerelésben. Szerző: Shelby07

Gyík mellett Proto-Goblin nevű gonosz is megjelent volna, de a rendezők úgy gondolták, hogy ezzel túl sok eredetsztori szerepelne a filmben, és nem akarták összezavarni a laikusokat, ezért Proto-Goblin szerepét kivágták a forgatókönyvből. Szerző: Shelby07

A rendező, Marc Webb elmondása szerint az oka annak, hogy visszatértek a képregényben is alkalmazott mechanikus hálóvetőhöz az, hogy ezzel is ki akarták fejezni Peter rajongását a tudomány iránt.Szerző: Shelby07