A Da Vinci-kód

The Da Vinci Code

2017.10.17 moviewer

Érdekes film, az alapkoncepció izgalmas, de vannak benne komoly ellentmondások is. A filmben vannak nagy, de inkább csak nagynak szánt csavarok, mivel szerintem sok fordulat elég kiszámítható volt. Legalább egyszer azért mindenkinek érdemes megnéznie.

2019.02.18 szabomarc

Nekem tetszett a film. Figyelni kell eléggé szerintem a történésekre, hogy követni tudja az ember a történet fonalát, elég elmebeteg az egész, de jó volt, ajánlom.

2018.03.23 NFG

Kellemes csalódás volt! Imádtam minden percét! Igazán izgalmas és elgondolkodtató film! Rávilágít egy két dologra, amik nem biztos, hogy amúgy eszünkbe jutnának!

2016.02.14 doroffee

Izgalmas, kalandos, érdekfeszítő film, amelynek minden jelenete feszültséggel teli. Ez kb. minden, amit el lehet róla mondani, a nyomozásos rész olyan volt, mint minden másik hasonló történetben.

2016.09.30 hell.l

Nagyon jó film lett. Tele van váratlan fordulattal. Miután megnéztem kedvet kaptam a könyvhöz is. Már várom a hamarosan megjelenő Inferno filmet is :)

2017.01.25 Gábor Rózsa

A film tagadhatatlanul izgalmas és vezeti a figyelmet meg szuperül leköt. A keresztényeknek kicsit visszatetsző lehet a felvetések nagy része, ha nem tudnak elvonatkoztatni de, amúgy meg egy jó jelfejtegetős, összeesküvés elméletes krimi. (Könyvet nem olvastam)

2017.12.28 authorgirlll

Nekem nagyon tetszett a film, bár a vallási dolgok egy picit taszítóak voltak. A karakterek és a rejtélyek szuperek voltak. Végig izgultam az egészet, szinte visszafojtott lélegzettel néztem.

2016.06.02 AlBundy

Tegnap jutottam el odáig, hogy végre egybe lássam, ne csak megszakításokkal, vagy darabokban. Fantasztikus film, minden perce aranyat ér. A történet maga annyira komplex, hogy 1-2 dolog valószínűleg ki is maradt nekem :D A film score-ja nem tűnik kiemelkedőnek, de az utolsó képsoroknál Hans Zimmer pótol mindenért.

2018.07.07 oneminute

Izgalmas, gondolkodtató és természetesen Tom Hanks miatt nagyszerű film.

2016.06.23 postaslaszlo8

Nagyszerű film. Ugyan a kezdet jobb, mint egy átlagos film, a folytatásban kicsit leül, nem lehet követni a sok információt, majd a film közepétől ugrik egyet, beindulnak a gondolatok zápora, most mi is történhetett valójában.

2017.02.25 clay00

Jó ez! Bár elég szöveghűen követi a könyvet és bizonyos dolgokat, részeket jobban kiemelhetne, míg mást háttérbe kellett volna szorítania, de alapvetően újszerű az egész.

2017.08.27 T.Andras

Rendkívül izgalmas film, fantasztikus sztorival és kiváló színészekkel. Maximálisan képes volt lekötni a figyelmemet, nem tartalmazott unalmas kliséket és felesleges jeleneteket.

2024.02.14 Zoe Tailor

A reneszansz thriller

Van egy olyan jó-rossz szokásom, hogy bizonyos idő után (általában sok év kihagyással) újranézek egy filmet! Ez több szempontból is nagyon izgalmas! Elsősorban azért, mert az ember személyisége, érdeklődése, az értékrendjeiben való átrendeződések fol... Teljes kritika

2017.02.10 Enjoy

Érdekes történetet feldolgozó, misztikus elemekkel is átszőtt izgalmas film. Nekem igazi élmény volt, végig lekötött és szórakoztatott. Magával ragadó, izgalmas film.